KUKA Roboter CEE GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Producent robotów przemysłowych


Dane kontaktowe:

ul. Porcelanowa 10
Polska, 40-246 Katowice


Opis działalności

Jako pionier w robotyce, KUKA Robot Group jest przewodzącym oferentem w robotach przemysłowych. KUKA oferuje na dzień dzisiejszy kompletny zakres robotów przemysłowych oraz systemów zrobotyzowanych, które pokrywają wszystkie niezbędne klasy udźwigu. Roboty KUKA mają zastosowanie również w branży tworzyw sztucznych, a dokładnie do wtryskarek, wytłaczarek, roboty współpracujące z prasami, itd.

Roboty KUKA rozładowują, montują, kleją, zgrzewają i wiele więcej, w sposób zautomatyzowany. Modułowy sposób budowy robotów umożliwia szybką i łatwą przebudowę do innych zadań.

Roboty KUKA – Highlights w branży tworzyw sztucznych:
Dzięki reinżynierii robota konsolowego (udźwig 6-210 kg) firma KUKA może zaoferować wymarzone wymiary w kwestii zasięgu, obszaru pracy, powierzchni, wysokości budowy, wagi oraz prędkości.

KR 16 KS
Robot konsolowy z budową KS, dzięki niewielkim rozmiarom i montażu na maszynie, gwarantuje o wiele większą przestrzeń roboczą w przeciwieństwie do robota z budową K. Cechy tego robota są jego wielką zaletą, które uwidaczniają się przede wszystkim przy rozładunku lub załadunku maszyn, n.p. wtryskarek. Krótsza droga podnoszenia czy też większy zasięg robota zmniejszają czas taktowania podczas napełniania maszyn.

Aplikacje:
Manipulacja materiałów, załadunek i rozładunek maszyn, maszyny do obróbki tworzyw sztucznych, pakowanie i komisjonowanie, obrabiarki, montaż i demontaż, paletyzacja, lutowanie i wiele więcej.

KR 150-2 K (seria 2000)
Roboty konsolowe KUKA mogą zostać zintegrowane z maszyną, dzięki czemu możliwe jest wykonanie czynności załadunkowych i rozładunkowych oraz kompleksowa obróbka końcowa wyprodukwanych elementów w jednym przebiegu pracy.

Aplikacje:
Manipulacja materiałów, załadunek i rozładunek maszyn, spawanie punktowe, obróbka powierzchni, maszyny do obróbki tworzyw sztucznych, pakowanie i komisjonowanie, obrabiarki do obróbki skrawaniem, lakierowanie i emaliowanie, i wiele więcej.

Roboty KUKA – rozwiązania dla przemysłu tworzyw sztucznych


Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć