Karkam Kamiński Karol

Tworzywa sztuczne, sprzedaż Granulatów, regranulatów, recykling, skup odpadów z tworzyw, sprzedaż przemiałów


Dane kontaktowe:

ul. Radzymińska 216
Polska, 03-674 WarszawaFirma Karkam powstała w 2011r. Na początku firma działała w produkcji doniczek rozsadowych. W 2012 firma zaczęła rozszerzać swoją ofertę o przemiały z tworzyw sztucznych.

Nasza firma zajmuje się skupem odpadów z tworzyw sztucznych, sprzedażą przemiałów, aglomeratów oraz produkcją doniczek rozsadowych. W ciągłej sprzedaży posiadamy przemiały tworzyw typu PVC miękki i twardy, PP, HDPE, ABS, PS, PC, SAN.

Świadczymy usługi w zakresie przemiałów z powierzonych odpadów. Odbieramy od klienta tworzywo z produkcji, mielimy u siebie, przemiał pakujemy w worki po 25kg, 50kg, 1t, w zależności od potrzeb klienta. Przemiał zawozimy do klienta. Działamy na terenie całego kraju, przy mniejszych ilościach wysyłamy mniejsze auta, bądź łączymy z innymi. Dysponujemy własnymi autami ciężarowymi.

Surowce odbieramy terminowo, wystawiamy karty przekazania odpadu, wstawiamy pojemniki do składania tworzyw. Nasza firma obsługuje firmy z branż, w których występują odpady z tworzyw sztucznych. Zapraszamy do współpracy w miłej i kulturalnej atmosferze.

Kontakt

+48 606 797859 -tworzywa, odpady skup-sprzedaż

+48 570 295060 przemiały, aglomeraty, doniczki