Keyser & Mackay Polska Sp. z o.o.

Dystrybucja surowców chemicznych

 
Dane kontaktowe:
ul. Gdańska 47/49
Polska, 90-729 Łódź

Opis działalności

Firma Keyser & Mackay jest uznanym agentem i dystrybutorem surowców chemicznych, działającym od 125 lat jako pośrednik między klientami, a dostawcami z całego świata. Naszą misją jest dostarczanie specjalistycznych dodatków wzbogacających formulacje naszych klientów.

Keyser & Mackay z dumą reprezentuje ponad 100 producentów oferujących szeroką gamę produktów stosowanych w wielu gałęziach przemysłu, takich jak farby, kleje, uszczelniacze, tworzywa sztuczne, chemia budowlana, żywność, farmaceutyki oraz wiele innych.

Nasze biuro w Łodzi powstało w 1996 roku. Dzięki doświadczonym i zaangażowanym zespołom sprzedażowym oraz nowoczesnemu magazynowi klasy A zapewniamy najwyższej jakości rozwiązania w zakresie profesjonalnego doradztwa technicznego, sprzedaży oraz usług magazynowo- logistycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Kluczowym celem działania naszej firmy jest efektywna, pełna obopólnej satysfakcji współpraca z partnerami biznesowymi wielu branż. W naszej filozofii zaufanie i przejrzystość w kontaktach z klientami i dostawcami są jednymi z najważniejszych elementów, które wyróżniają Keyser & Mackay na światowym rynku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.