Koltex Recykling s.c.

Produkcja regranulatu LDPE , LLDPE oraz folii i worków śmieciowych


Dane kontaktowe:

ul. Leśna 11
Polska, 36-100 Kolbuszowa


Opis działalności

Koltex Recykling to przedsiębiorstwo produkcyjno -usługowe powstałe w 2012 r. Naszą ambicją jest ciągły rozwój, zdobywanie nowych doświadczeń, a także poszukiwanie jak najlepszych rozwiązań w branży odpadów i ich recyklingu.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii mycia folii z tworzyw sztucznych przetwarzamy wysoko zabrudzone tworzywa sztuczne, trudno przerabiane, pozyskując odpady typu LLDPE, LDPE,  przerabiane na regranulat.

Produkujemy regranulaty na drodze recyklingu folii z odpadów produkcyjnych i poprodukcyjnych tworzyw sztucznych. Odpady najpierw są starannie selekcjonowane, następnie rozdrabniane i myte w wydajnych i nowoczesnych maszynach. Po odseparowaniu zanieczyszczeń i wstępnemu zagęszczeniu przechodzą do etapu recyklingu którego wynikiem jest regranulat tworzyw sztucznych gotowy do dalszej produkcji. Możliwe jest jego uszlachetnienie modyfikatorami tworzyw sztucznych i modyfikatorami recyklingu, wypełnienie kredą, talkiem lub zabarwienie tworzywa na wybrany kolor.

Wszystkie produkowane przez nas granulaty polietylenowe są przyjazne dla środowiska i zostały wyprodukowane z największą starannością. Jakość naszych produktów sprawdzamy na własnych maszynach aby mieć pewność, że towar jest najwyższej jakości. Jesteśmy też producentem folii, którą robimy zarówno z własnych surowców jak i dostarczonych przez klienta. Prowadzimy także usługową produkcję regranulatu z materiałów dostarczonych przez klienta. Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od ilości oraz jakości materiałów.