Krystian PPH

Maszyny do przemysłu papierniczego i chemicznego.

 
Dane kontaktowe:
ul. Nowy Świat 42
Polska, 20-418 Lublin

Opis działalności

Podstawowym przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa są innowacyjne rozwiązania technologiczne. Firma KRYSTIAN PPH posiada ponad 30 lat doświadczenia w branży maszyn do przemysłu papierniczego i może poszczycić się ugruntowaną pozycją zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym. Posiada kilka patentów, które przyczyniły się do wzrostu zainteresowania firmą nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Misją przedsiębiorstwa jest doskonałość w mechanice i tworzeniu technologii

Firma  w swojej ofercie prezentuje zaawansowane przyjazne środowisku rozwiązania dla przemysłu papierniczego, chemicznego, oświetleniowego, oraz hydrometalurgii.

Przedmiotem działalności firmy PPH KRYSTIAN jest produkcja maszyn do konfekcjonowania papierów higienicznych (makulaturowych i celulozowych) na rynek producentów papieru toaletowego i ręczników papierowych w Polsce i za granicą. Firma posiada w swojej ofercie między innymi: przewijarki, piły, tulejarki, stoły pakujące, banderolownice i inne maszyny. Maszyny i całe linie produkcyjne są projektowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz dążeniem za ciągle zmieniającym się otoczeniem, firma rozbudowuje swój park maszynowy oraz inwestuje w wysoko wykwalifikowanych pracowników.Rozpoznawanie oczekiwań klientów oraz dążenie do zaspokojenia ich potrzeb jest najmocniejszą stroną przedsiębiorstwa.

Po 25 letnim doświadczeniu w projektowaniu nowych technologii firma postanowiła wkroczyć na rynek opraw oświetleniowych wprowadzając innowacyjny, ekologiczny produkt do zastosowań przemysłowych o nazwie SlimLED. Charakteryzuje go małe zużycie energii, żywotność oraz wysoka jakość światła.

Kategorie

  1. Maszyny » Maszyny pakujące