LJTruck Transport, Spedycja, Magazynowanie oraz przeładunki

Firma spedycyjno-transportowa. Pracujemy w ruchu krajowym i międzynarodowym


Dane kontaktowe:

ul. Ujrzanów 223
Polska, 08-110 Siedlce


opis działalności

Specjalizujemy się w spedycji oraz przewozach krajowych i międzynarodowych, chętnie podejmiemy współpracę w zakresie przewozu Państwa wyrobów.

Stawki ustalamy indywidualnie dla każdej relacji, lub staramy się podjąć transport po stawkach klienta.

Nasi spedytorzy są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę co umożliwia kontrolowanie Państwa ładunku na każdym z etapów procesu transportowego. Dla zapewnienia najwyższej jakości wykonywanych usług, wykorzystujemy najnowsze technologie jak również dążymy do ciągłego doskonalenia pracowników.

Oddajemy do Państwa dyspozycji wykwalifikowany zespół pracowników świadczących usługi o najwyższym standardzie. Nasz personel zajmie się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i dogodnej opcji przesłania towaru, aby Państwa produkt bezpiecznie trafił do celu.

Współpracujący z nami przewoźnicy dysponują nowoczesnymi środki transportu, które zapewniają bezkolizyjny przewóz. W skład floty wchodzą najnowocześniejsze i niezawodne samochody posiadające certyfikaty EURO 3 i EURO 5 o szerokim asortymencie naczep, oraz małe samochody dostawcze.

Działamy profesjonalnie: posiadamy stały dostęp do taboru, co gwarantuje szybką realizację przyjętych zleceń oraz pozwala na wysoką elastyczność firmy. Większość samochodów wyposażonych jest w system nawigacji satelitarnej GPS, które daje możliwość kontroli oraz śledzenia wykonywanego zlecenia. Podnosi to zarówno bezpieczeństwo jak
i komfort pracy.

Kategorie

1. Usługi » Inne » Transport i logistyka