Lepolam Wichrowscy sp.j.

Piece Esiva do suszenia płyt z tworzyw sztucznych

Dane kontaktowe:
ul. Przemysłowa 35
Polska, 26-052 Nowiny

Opis działalności

Marka Esiva należy do Firmy Lepolam, która obecnie jest jednym z największych producentów lamp taxi, a także lamp reklamowych w Polsce. Kiedy w 2012 roku staliśmy się właścicielami termoformierki uniezależniając się w ten sposób od podwykonawców od razu zetknęliśmy się z problemem wilgoci w płytach z tworzyw sztucznych. Nie mogąc znaleźć na rynku polskim i zagranicznym odpowiedniego pieca do suszenia płyt postanowiliśmy zrobić go sami. Droga od pierwowzoru do obecnego naszego systemu suszenia była długa, ale dzięki niej możemy się pochwalić rozwiązaniem, które spełnia wszystkie wymogi dzisiejszego, wymagającego rynku Europejskiego.  

W trakcie kontaktów z naszymi klientami zauważyliśmy deficyt firm produkujących specjalizowane piece do szeroko pojętego procesu przemysłu tworzyw sztucznych takich jak wygrzewanie – laminatów, gum silikonowych, pianek PUR/PIR, które by były dedykowane pod klienta. Dzięki doświadczeniu, które uzyskaliśmy tworząc nasze suszarnie, pozwoliło nam to również projektować oraz budować piece pod zapotrzebowanie procesów w danej firmie.

Wszystko czym firma Lepolam się dotąd zajmowała (produkcja taksometrów i kas fiskalnych, pokrywy laminatowe do oczyszczalni ścieków, przyrządy nawigacyjne do samolotów ultra lekkich, produkcja lamp taxi) było projektowane tak aby dla „ użytkownika końcowego” było użyteczne, niezawodne, jak najprostsze w obsłudze. Tymi samymi zasadami kierowaliśmy się tworząc nasze nowe rozwiązania oferowane pod marką Esiva. Nasze systemy zostały opracowane i zaprojektowane przez praktyków a nie jedynie teoretyków a dzięki zastosowaniu wielu najnowszych rozwiązań technologicznych jesteśmy pewni jego efektywności i niezawodności.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości