Lubaz sp. z o.o. sp.k.

Lubas to niekwestionowany lider w produkcji wyrobów z poliuretanu L-PUR.

Lubaz sp. z o.o. sp.k.

ul. Wieczfnia Kolonia 12
06-513 Wieczfnia Kościelna
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Lubas to niekwestionowany lider w produkcji wyrobów z poliuretanu L-PUR. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa zaowocował tym, że po 30 lat funkcjonowania znajduje się ono w światowej czołówce i może pochwalić się najszerszym portfolio produktowym w Europie. Wyroby firmy Lubas charakteryzują się wysoką jakością i znajdują zastosowanie praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu - kruszywa, beton, prefabrykacja, maszyny drogowe, agrotransport, kopalnie, kamieniołomy i wiele więcej.

Cechują je wysoka trwałość, trudnościeralność, odporność m.in. na hydrolizę, wodę morską, temperaturę, duże obciążenia dynamiczne czy promieniowane UV. Tworzone są tak, by sprostać wszelkim technologicznym potrzebom maszyn i urządzeń z branż ciężkich. A dodatkowo, w myśl idei tailor made, by rozwiązać konkretne problemy klientów. Z roku na rok firma coraz bardziej umacnia pozycję na polskim rynku, ale także rozwija swoją ekspansję na rynkach międzynarodowych. Pośrednio lub bezpośrednio obecna jest już w 42 krajach, na 6 kontynentach.

Jej wybory wykorzystywane są m.in. do przebudowy Kanału Panamskiego, odśnieżania największego lotniska na świecie w Nowym Jorku czy prac w kopalni miedzy Sierra Gorda w Chile.