Lüttgens Polska Sp. z o.o.Sp.k.

Producent części technicznych formowanych wtryskowo oraz podzespołów z termoplastycznych tworzyw sztucznych. Kompleksowa obsługa od zarysu projektu i wyboru materiałów przez przygotowanie form i prototypowania aż do produkcji seryjnej.


Dane kontaktowe:

ul. Sosnowa 2
Polska, 13-306 Nielbark


O nas

Jako producent części technicznych formowanych wtryskowo oraz podzespołów z termoplastycznych tworzyw sztucznych, Lüttgens od przeszło 80 lat opracowuje rozwiązania, które są przekształcane w produkty funkcjonalne. Firma powstała w 1937 roku w Niemczech, natomiast od ponad 10 lat działa także na rynku polskim z siedzibą w Nielbarku.

Wytwarzamy głównie artykuły techniczne, o wysokich wymaganiach jakościowych i wymiarowych. Klient przedstawia swoją koncepcję i pomysł, a my tworzymy najlepszą drogę do gotowego produktu. Zapewniamy kompleksową obsługę od zarysu projektu i wyboru materiałów przez przygotowanie form i prototypowania aż do produkcji seryjnej.

Skorzystaj z naszych doświadczeń w najróżniejszych branżach, na przykład w branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej czy w konstrukcji maszyn i urządzeń. Firma Lüttgens produkuje konkurencyjne wyroby seryjne, zapewniające klientom stałe perspektywy na sukces.