M&W Spedition sp. z o.o. sp. k.

Transport ciężarowy krajowy międzynarodowy drogowy całopojazdowy


Dane kontaktowe:

ul. Powstańców Wlkp 23/9
Polska, 64-600 Oborniki Wlkp.


Opis działalności

M&W Spedycja jest firmą transportową, która od ponad 10 lat obsługuje wiele znanych i cenionych firm z całej Polski oraz z państw Unii Europejskiej.
W przeciągu ostatnich lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie wykonując proste i złożone zlecenia transportowe dla dużej liczby klientów z Polski, Niemiec, Holandii, Belgii i Francji. To dzięki tej wiedzy i doświadczeniu możemy Cię zapewnić, że zlecając nam transport krajowy po Polsce...
Wybierasz bezpieczną i terminową dostawę oraz co najważniejsze opiekę doświadczonego spedytora.
Załadujemy, przetransportujemy oraz rozładujemy w miejscu docelowym twoje produkty.
Nie płacisz za podjazd do 30 km w kraju. Koszt podjazdu do 30km na załadunek bierzemy na siebie.
Minimum formalności. Wypełnij krótki formularz a nasz spedytor przygotuje dla Ciebie najlepszą ofertę w ciągu 24 godzin.
Szybki czas reakcji. Szanujemy Twój czas i reagujemy od razu na zapytania. Dzięki zintegrowanej platformie jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie.
Sprawna komunikacja w wielu językach. Nasi spedytorzy to specjaliści w swoim fachu, którzy biegle władają nie tylko językiem polskim, ale również niemieckim i angielskim.
Dogodne terminy płatności. Cenimy długofalową współpracę. Nasi stali klienci cieszą się indywidualnymi, dłuższymi terminami płatności.
Zainteresowany? – wyślij zapytanie na transport@mw-spedition.com lub skorzystaj z gotowego formularza na stronie https://www.mw-spedition.com/kontakt/wycen-transport/

Zapraszamy do współpracy
Zespół M&W Spedition

Kategorie

1. Usługi » Inne » Transport i logistyka