Maba Plast Sp. z o.o.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych, granulaty tworzyw, proszki do rotomouldingu, regranulacja, wytłaczanie, mielenie, napełnianie, barwienie tworzyw sztucznych

Maba Plast Sp. z o.o.

Maba Plast Sp. z o.o.

ul. Reymonta 10
62-200 Gniezno
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma Maba Plast powstała w 2007 roku jako spółka z.o.o. Zajmujemy się recyklingiem i przetwórstwem tworzyw sztucznych, w czym mamy wieloletnie doświadczenie. Obecnie od kilku lat zajmujemy się również produkcją proszków do rotomouldingu na bazie oryginalnych tworzyw sztucznych.

W naszej ofercie znajdują się granulaty tworzyw takich jak polietylen, polipropylen, polistyren, HDPE do wtrysku i na wytłaczanie. Na życzenie klienta granulaty możemy zabarwić w masie na wskazany przez klienta kolor. Dodatkowo modyfikujemy tworzywo całą gamą dodatków procesowych regulujących takie parametry jak udarność i współczynnik płynięcia. Gotowe granulaty pakujemy w worki typu big-bag około 1 tony. W big bagi montujemy worki foliowe zabezpieczające granulaty przed zawilgoceniem.

maba plast regranulaty

W ofercie posiadamy również proszki do formowania rotacyjnego na bazie wszystkich kluczowych producentów granulatów LLDPE. Wykonujemy również barwienie w masie na życzenie klienta. Proszki pakowane są w worki wentylowe po 25 kg. W zakresie rotomouldingu wykonujemy kompleksowe usługi odbioru odpadów produkcyjnych i przywracamy je do postaci proszku.

Świadczymy również usługi regranulacji, wytłaczania, mielenia, napełnienia, barwienia tworzyw sztucznych.

Galeria zdjęć