Majk s.r.o.

Producent uszczelek z gumy, PVC i TPE oraz profili z tworzyw sztucznych różnego rodzaju

Majk s.r.o.
 
Dane kontaktowe:
ul. Heľpa
Słowacja, 1108 Heľpa

Opis działalności

Nasza spółka już od 10 lat oferuje wytłaczane uszczelki gumowe, z PVC i TPE. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo profile o różnorodnych rozmiarach – od podstawowych geometrycznych kształtów, jak również specjalnie kształtowanych uszczelek. Profile, których Wam nie możemy zaoferować z własnej produkcji staramy się sprowadzać na w zależności od potrzeb. W chwili obecnej nasz produkcyjny asortyment tworzą:
  • Profile z mikroporowatych gum
  • Profile ze zwartych gum (EPDM, NBR)
  • Profile ze zmiękczonego PVC
  • Profile z termoplastów (TPE)
  • EDPM – mikroporowate płyty – tłumiące
  • Maty ze zmiękczonego PVC
  • Profile z mikroporowatych gum
Opis i zastosowanie:
Stosuje się je przeważnie jako uszczelnienia rozdzielni, oświetlenia, okien, urządzeń wentylacyjnych, kablowych wkładek dylatacyjnych, następnie w przemyśle budowlano-konstrukcyjnym (przeciw rezonansowi i wibracjom), dylatacji podłóg, w przemyśle motoryzacyjnym oraz w innych gałęziach przemysłu. Profile ze zwartych gum Opis i zastosowanie:
Zastosowanie jest bardzo szerokie. W dzisiejszych czasach możemy powiedzieć, że ich najczęstsze zastosowanie to uszczelnianie i tłumienie. Ta grupa produktów, w zależności od użytego materiału jest wykorzystywana z powodu swoich mechanicznych i fizycznych właściwości jako uszczelnienia oświetlenia, przestrzeni dylatacyjnych, przy pokrywaniu poliwęglanem, w urządzeniach wentylacyjnych oraz innych gałęziach przemysłu takich jak: przemysł motoryzacyjny, maszynowy, spożywczy i budownictwo. Profile ze zmiękczonego PVC Opis i zastosowanie:
wyrabiane są w różnych kształtach i w związku z czym można je wykorzystać, jako uszczelnienia blatów, blatów kuchennych, listew podłogowych, wykończeń stopni schodów, węże gumowe i inne profile specjalne, stosowane do elementów konstrukcyjnych w budownictwie, jak również w gospodarstwie domowym, ogrodnictwie, przemyśle meblowym i innych. Profile z termoplastów Opis i zastosowanie:
Specjalny rodzaj uszczelnień, które zaliczamy do tej grupy jak np. uszczelki plastikowych i drewnianych okien różnych producentów (EURO i inne), które w dostatecznej mierze zastępują droższe silikonowe uszczelki.
Profile_Majk