Maloun s.r.o.

Recykling odpadów z tworzyw sztucznych ze źródeł przemysłowych, skup konstrukcyjnych tworzyw sztucznych m.in. PA, PC i ABS

Maloun s.r.o.

Maloun s.r.o.

ul. Tečovice 369
76302 Zlín
Czechy
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma Maloun została założona w 1994 roku i jako jedna z pierwszych w Czechach zajmuje się recyklingiem odpadów z tworzyw sztucznych ze źródeł przemysłowych oraz zagranicznym handlem tworzywami sztucznymi. Długoterminowy dobrobyt firma zawdzięcza doświadczeniu w handlu zagranicznym oraz bogatym doświadczeniom w różnych operacjach związanych z tworzywami sztucznymi.

przemiały maloun

Na prawie 10 maszynach przetwarzamy szereg odpadów z tworzyw sztucznych. Czyste i posortowane tworzywa są ponownie stosowane w produkcji różnych wyrobów z tworzyw sztucznych.

Działalność firmy w całości koncentruje się na środowisku, ponieważ przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych zapobiega ich gromadzeniu na składowiskach. Recykling odpadów z tworzyw sztucznych ma sens. Oszczędzamy naszym klientom znacznie koszty surowców, a także wywieramy pozytywny wpływ na środowisko.

regranulaty - maloun

Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie klienta, w czym pomaga nam system ISO 9001-2000, wydany przez Moody International Certification, który posiadamy od 2005 roku.

Zakład w Tečovice obejmuje dwa magazyny produkcyjne, kompleksowe zaplecze socjalne, budynek administracyjny, warsztaty i nowoczesne laboratorium badawcze.

Dostarczamy od 25 kg wymaganego produktu w ciągu 24 godzin zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

W celu zwiększenia jakości materiałów, są one testowane we własnym laboratorium.

Galeria zdjęć