Maltex Sp. z o.o.

Producent artykułów dla gospodarstwa domowego, niemowląt i dzieci


Dane kontaktowe:

ul. Przemysłowa 8J
Polska, 85-758 Bydgoszcz


O firmie

Firma Maltex rozpoznawalna jest na rynku krajowym i zagranicznym w obszarze branży dziecięcej pod markami Maltex Baby i Lulu Design oraz w branży AGD pod marką Maltex Home.

Jesteśmy producentem artykułów dla niemowląt i dzieci. Nasz zespół tworzą niezwykłe indywidualności – ludzie, których nadrzędną misją jest stworzyć przyjazne i bezpieczne produkty dla dzieci i niemowląt.

 Ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważne są pierwsze miesiące i lata życia dziecka, dlatego  nasze produkty powstają z dbałością o każdy detal, tak, by spełnić potrzeby każdego malucha. Używamy do tego komponentów najlepszej jakości, wyłącznie europejskiego pochodzenia, realizując tym samym politykę jakości. Swoje produkty poddajemy cyklicznej certyfikacji, spełniając potrzeby nawet najbardziej wymagającego, najmłodszego klienta. 

Planujemy na bieżąco udoskonalać i poszerzać asortyment naszych marek, dlatego Twoja opinia na temat naszych produktów jest dla nas bardzo ważna! Będziemy wdzięczni, jeśli podzielisz się nią z nami!  Jeśli pojawią się jakieś pytania, wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia współpracy z naszą firmą.

Kategorie

1. Wyroby » Wyroby konsumenckie » Zabawki