Marax Import-Export

nagrzewnice olejowe xaram energy, kable samoregulujace, elektroniczne deski sedesowe, deska myjąca, nagrzewnice elektryczne xaram, nagrzewnice firman, agregaty pradotwórcze Firman, import nagrzewnic

 
Dane kontaktowe:
ul. Makuszyńskiego 24
Polska, 11-610 Pozezdrze

Opis działalności

Marax Import-Export jest importerem i producentem najwyższej jakości zaawansowanych technicznie urządzeń grzewczych, agregatów prądotwórczych, klimatyzatorów, elektronicznych desek myjących sedesowych z funkcją bidetu, kabli samoregulujących Fine  Korea,  mat grzewczych wykonanych w nanotechnologi.

W Polsce produkujemy piece stacjonarne na olej opałowy z palnikami olejowymi do stolarni, malarni, szklarni, hal o dużych powierzchniach, a także piece multiolejowe i nagrzewnice elektryczne.

Produkujemy również niepalne i antystatyczne przewody wentylacyjne.

Nasze marki to XARAM Energy, XARAM Garden, Tiger King, Xime, Kerona, Fine Korea, NanoHeat, Firman.

Nasz produkty są na stronie firmowe:

www.xaram.pl

Podstrony firmowe:

www.kerona.pl; www.firman.com.pl; www.elektroniczne-bidety.pl.

Nasze produkty można zakupić na sklepach internetowych:

www.marax.pl - sklep z urzadzeniami grzewczymi, klimatyzatorami, nagrzewnicami, agregatami prądotwórczymi, z kablami samoregulującymi oraz z matami grzewczymi

www.marax.eu - sklep z urzadzeniami ogrodniczymi ale również z nasionami traw, z trawą z rolki, itp.

Nasza firma ma siedzibę na Mazurach i posiada również ekskluzywnym dom z apartamentami nad jeziorem o pow. 110m2 znajdujacy się w miejscowośc Kuty koło Gizyka i Węgorzewa. Apartamenty są bardzo dobrze wyposazone i są bezpośrednią nad jeziorem Czarna Kuta:

www.mazurski-raj.pl

Kategorie

  1. Usługi » Inne » Usługi hotelowe