Maschinenhandel Borowski GmbH

Zakup oraz sprzedaż wtryskarek i rozdmuchiwarek, Battenfeld, Engel, Arburg, Demag, Dr. Boy, Krauss Maffei

Dane kontaktowe:
ul. Schneiderstrasse 10
Niemcy, 40764 Langenfeld

Opis działalności

Jesteśmy firmą niemiecką, która zajmuje się od 20 lat międzynarodowym handlem używanymi maszynami do obróbki tworzyw sztucznych (wtryskarki, rozdmuchiwarki, urządzenia peryferyjne oraz akcesoria).

Oferujemy używane maszyny takich firm jak: Battenfeld - Engel - Krauss Maffei - Arburg - Demag oraz urządzenia peryferyjne do obróbki tworzyw sztucznych: - Schładzarki przemysłowe - Regulatory temperatury - Suszarnie - Taśmociągi - Dozowniki barwników - Roboty - Podajniki surowca.

mhb-halle-lkw-5

Liczne z naszych oferowanych do sprzedaży maszyn posiadamy w naszym magazynie w Langenfeld, które mogą być zaprezentowane podczas próbnej pracy. Wszystkie używane maszyny przed sprzedażą poddane są testowi w celu uniknięcia usterek.

Nasza firma znajduje sie w bardzo dogodnym polozeniu na trasie szybkiego ruchu A3 (Autobahn) i w odleglosci okolo 30 minut od lotniska w Düsseldorf i Köln.

Na powierzchni okolo 1000 m2 prezentujemy sprawdzone uzywane wtryskarki, oraz urzadzenia peryferyjne.

mhb-halle


Dzięki naszej wiedzy, własnemu serwisowi oraz wsparciu naszych doświadczonych partnerów jesteśmy w stanie wszystkie maszyny zaprezentować w stanie spoczynku oraz podczas produkcji. Dla wielu maszyn posiadamy części zamienne, które odpowiadają nowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.