Master Colors Sp. z o.o.

Centralne systemy podawania, dozowania oraz suszenia tworzyw, linie do ekstruzji i recyklingu poliestrów, pigmenty i masterbatche, systemy mocowania form, złącza, termostaty wodne i olejowe

 
Dane kontaktowe:
ul. Wędkarzy 5
Polska, 51-050 Wrocław

O firmie

Firma Master Colors Sp. z o.o. to dystrybutor urządzeń peryferyjnych, wykorzystywanych w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, gumy i szeroko pojętym recyklingu. Działamy w obrębie polskiego rynku, wprowadzając profesjonalny sprzęt i nowoczesną technologię od zagranicznych producentów. Prowadzimy sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Proponujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt renomowanych producentów z Niemiec, Holandii i Włoch – jesteśmy ich oficjalnym przedstawicielem.

Obecna oferta na skupia się na:
  • MORETTO – centralne systemy podawania surowca, dozowanie tworzyw, suszarki molekularne do tworzyw, dozowniki grawimetryczne i wolumetryczne, podajniki do granulatów, młyny do tworzyw, zbiorniki na materiał, stacje rozładunku i załadunku Big-Baga i octabinu, miksery pionowe.
  • SINGLE Temperiertechnik GmbH – termostaty wodne i olejowe, agregaty chłodzące, technologia Variotherm (termostatowanie dynamiczne) i technologia Eco-Temp.
  • CONTURA MTC GmbH – chłodzenie konformalne, wkładki termoaktywne do form.
  • EAS Europe B.V. – rozwiązania z zakresu Quick Mould & Die Change: systemy mocowania i automatyka przezbrajania i transportu form, płyty magnetyczne do wtryskarek, złącza i multizłącza, stoły inspekcyjne i obrotownice. 
  • PALLMANN Maschinenfabrik GmbH & Co.KG – pulweryzatory, młyny do tworzyw, gumy i kauczuku, aglomeratory, systemy recyklingowe.
  • GNEUSS Kunststofftechnik GmbH – filtracja tworzyw sztucznych, zmieniacze sit, czujniki ciśnienia i temperatury, rozwiązania dla recyklingu poliestrów (folia, płatki, włókna etc.).
  • BREYER GmbH – linie do ekstruzji folii w zastosowaniu dla tafli LCD, LED, branży spożywczej, motoryzacyjnej, higienicznej, paneli słonecznych, linie do wytłaczania płyt i tub kosmetycznych.
  • DEIFEL GmbH Co.KG – barwniki do tworzyw, koncentraty, pigmenty, grysy barwne, masterbatche.

Zawsze otwarci na sugestie naszych klientów, oferujemy pomoc w rozwiązywaniu specyficznych oraz wyjątkowych problemów. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, specjalistów oraz konsultantów, którzy są odpowiednio przygotowani do udzielenia fachowych informacji.

Wszelkie pytania dotyczące zakupu, spraw serwisowych, wypożyczenia celem dokonania testów oraz projektów linii prosimy kierować na adres naszej firmy.

Dołożymy wszelkich starań, aby godnie reprezentować naszych partnerów.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości