Mepla s.r.o.

Płyty z tworzyw sztucznych: PVC, PP, PE


Dane kontaktowe:

ul. Strážnická 1518
Czechy, 27601 MělníkFirma Mepla s.r.o. z siedzibą w Mělníku w Czechach od 20 lat produkuje płyty z tworzyw sztucznych ekstrudowane PVC-U (utwardzony polichlorek winylu), PP-H (utwardzony polipropylen), PP-C (utwardzony polipropylen), PP-S (utwardzony polipropylen), PP-C niebieski (utwardzony polipropylen), PE-HD (utwardzony polietylen/300). Naszą korzyść jest krótkie terminy dostaw, formowanie płyt na wymiar, korzystne ceny.

Płyty przeznaczone są dla producentów zbiorników, basenów, do termoformowania, paneli reklamowych, linii galwanizacyjnych, sprzętu laboratoryjnego, elektroskrzynek, wentylacji, paneli drzwiowych oraz w budownictwie. Płyty są odporne chemicznie i termicznie.

W dalszym asortymencie oferujemy płyty piankowe PVC-FF, trzywarstwowe płyty piankowe PVC, integralne płyty PVC-IF, prasowane płyty PVC-C, pręty pełne z tworzyw sztucznych PVC, PP, PE, druty spawalnicze PVC, PP, PE, płyty PC przezroczyste.

W przypadku zapotrzebowania na jakiekolwiek płyty czy pręty, prosimy o kontakt na nasz telefon albo e-mail. Cieszymy się na współpracę z Wami!!!