Meritum Olszowy Spółka Jawna

Kompleksowa sprzedaż materiałów opakowaniowych i produkcja taśmy samoprzylepnej z nadrukiem


Dane kontaktowe:

ul. Wapienna 10
Polska, 87-100 Toruń


Opis działalności

Meritum to produkcyjno - handlowa, profesjonalna i skuteczna firma oferująca szeroką gamę opakowań, zapewniająca jednocześnie optymalne warianty w dziedzinie pakowania.

Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie systemów pakowania zbiorczego i jednostkowego obejmująca zarówno ciężkie ładunki i lekkie towary. Swoją wiedzą i doświadczeniem zapewniamy pomoc w odnajdywaniu najlepszych sposobów w technice pakowania i dobór odpowiedniej formy opakowania mającego za zadanie zabezpieczenie produktu podczas transportu, załadunku, magazynowania lub rozładunku, spełniając przy tym niejednokrotnie funkcje identyfikacyjne lub marketingowe.

Nasza firma zaczęła działalność w 1995 roku. Od tego czasu udało nam się zbudować solidną markę opartą na wysokiej i stabilnej jakości. Uczciwe i odpowiedzialne podejście do klientów, sprawna dystrybucja i logistyka, szybkość realizowania nawet nietypowych zamówień ugruntowało naszą pozycję na rynku.

Znajomość branży i trendów w dziedzinie opakowań, kompleksowość oraz bogaty asortyment opakowań skierowany do firm produkcyjnych i handlowych stawia nas na czele obecnie działających firm opakowaniowych w regionie i znaczących w kraju.

Współpraca z renomowanymi producentami branży opakowań w Europie i Azji , szeroka lista asortymentowa, poszukiwanie i aktualizowanie nowych efektywnych rozwiązań w obliczu nieustannie zmieniających się wymagań rynku pozwalają w pełni zaspokoić potrzeby klientów.

Do dyspozycji stawiamy zespół wykwalifikowanych fachowców, których głównym celem jest zapewnienie komfortu w doborze właściwego opakowania dla Państwa wyrobów.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.