Meusburger Georg GmbH & Co KG

Lider na rynku w dziedzinie precyzyjnych elementów znormalizowanych

Meusburger Georg GmbH & Co KG

Meusburger Georg GmbH & Co KG

ul. Kesselstraße 42
A-6960 Wolfurt
Austria
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Meusburger – Setting Standards

Meusburger jest liderem na rynku w dziedzinie precyzyjnych elementów znormalizowanych.

Już ponad 15.000 klientów na całym świecie wykorzystuje zalety standaryzacji i korzysta z ponad 50-letniego doświadczenia w obróbce stali.

Obszerny program elementów znormalizowanych w połączeniu z wysokiej jakości produktami dla warsztatów uczynił z Meusburgera niezawodnego, globalnego partnera w dziedzinie budowy narzędzi, form oraz maszyn.

Normalia

Wysokiej jakości normalia Meusburgera stanowią solidną bazę produkcyjną w dziedzinie budowy form, narzędzi i maszyn. Konsekwentne stosowanie części znormalizowanych wpływa na znaczne obniżenie kosztów całkowitych. Normalia zostają standardowo poddane odprężaniu cieplnemu, dzięki czemu zapobiega się powstawaniu napięć wewnętrznych materiału.

Płyty specjalne oraz obróbka na życzenie klienta

Meusburger proponuje również płyty specjalne według wytycznych klienta, ze stali o wysokiej jakości, w różnych wymiarach, materiałach oraz rodzajach wykończeń, a także obróbkę specjalną w centrach obróbczych CNC. Oferujemy kompletny serwis jak np. wypalanie konturu, cięcie, wybrania głębokie, frezowanie, szlifowanie czy toczenie. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt.

Artykuły warsztatowe
W zakresie zapotrzebowania warsztatów rynek oferuje olbrzymi wybór zarówno artykułów jak i producentów. Wybór odpowiednich produktów, porównywanie cen i procedury zamówień kosztują wiele wysiłku i czasu. Na podstawie wieloletniego doświadczenia w obróbce stali możemy wskazać które z produktów czy dostawców zapewnią Państwu optymalny efekt pracy.

W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy do kontaktu!

Area Sales Manager Poland
Grzegorz Dytko
+48 694 86 49 80
g.dytko@meusburger.com