Minebea Intec Poland Sp. z o.o.

Minebea Intec Poland Sp. z o.o.

Minebea Intec oferuje szeroką gamę wyrobów, rozwiązań oraz usług wspierających procesy produkcyjne, jak wagi platformowe, wagi do zbiorników procesowych, wagi kontrolne i urządzenia do detekcji metali i ciał obcych, a także oprogramowanie do statystycznej kontroli procesu i aplikacje do recepturowania.


Dane kontaktowe:

ul. Wrzesińska 70
Polska, 62-025 Kostrzyn


Opis działalności

Minebea Intec oferuje sektorowi przemysłowemu szeroki zakres produktów, rozwiązań i usług pozwalających na udoskonalenie niezawodności oraz zwiększenie bezpieczeństwa i wydajności linii produkcyjnych i pakujących. Jako lider wśród dostawców technologii oraz usług  oferujemy różnorodne rozwiązania idealne do trudnych warunków produkcyjnych, takich jak atmosfery wybuchowe, środowiska higieniczne, zwiększone ruchy powietrza czy trudne warunki sejsmiczne. Szczególnie nasze innowacyjne wagi i oprogramowanie stale wzmacniają sprawność operacyjną, zwiększają elastyczność oraz polepszają konkurencyjność.

dylight-front

Motto naszej firmy „The true measure” jest odzwierciedleniem naszej kluczowej pozycji rynkowej jako jednego z największych światowych dostawców produktów i rozwiązań oraz naszej ambicji w wyznaczaniu wysokich standardów we wszystkich obszarach biznesowych.

pic-checkweigher-synus-side

Katalog produktów Minebea Intec obejmuje:

  • Wagi automatyczne
  • Detektory metali
  • Detektory rentgenowskie
  • Wagi nieautomatyczne, platformy wagowe
  • Czujniki wagowe, wskaźniki, akcesoria
  • Oprogramowanie SPC

Nasze 150 letnie doświadczenia we wspieraniu przemysłu sprawia, że zaufały nam już dziesiątki tysięcy klientów, którym dostarczyliśmy miliony produktów i rozwiązań w ciągu dekad współpracy.

pic-vistus-metaldetector-belt

Dzięki naszej globalnej obecności zawsze jesteśmy blisko klienta w każdym kraju i na każdym etapie okresu życia naszych produktów i rozwiązań, poczynając od kompleksowej pomocy przy doborze urządzenia, wsparcia na etapie projektowania, instalacji i kalibracji, prowadzenia prac konserwacyjnych i naprawczych, a kończąc na modernizacji urządzenia i prowadzeniu sesji szkoleniowych dla użytkowników.

pic-essentus-l-performance-right-focused-view-top


Kategorie

1. Maszyny » Transport i logistyka » Wagi