Movida Sp. z o.o. Sp. k.

Organizator wydarzeń dla kadry zarządzającej.

 
Dane kontaktowe:
ul. Felińskiego 44 lok. 3
Polska, 01-563 Warszawa

Opis działalności

Misją Movida Sp. z o.o. Sp. k. jest świadczenie usług najwyższej jakości, których celem jest umożliwienie klientom i partnerom najlepszej realizacji ich zamierzeń, a firmie zapewnienie stabilnego rozwoju.

Cel - Dostarczanie wiedzy ze źródeł, wiedzy najwyższej jakości, wiedzy, bez której osiągnięcie sukcesu jest praktycznie niemożliwe.

Polityka jakości

Movida Sp. z o.o. Sp. k. jest liderem na rynku autorskich konferencji i seminariów na tematy gospodarcze. Naszym nadrzędnym celem jest dążenie do rozwoju naszej firmy tak, aby sprostać wymaganiom klientów. Pragniemy rozszerzać wachlarz naszych usług i docierać z ofertą do klientów z kolejnych sektorów gospodarki.

Chcemy działać w atmosferze wzajemnego poszanowania, przedstawiać ofertę na wysokim poziomie gwarantując aktualną i starannie wyselekcjonowaną wiedzę przedstawioną przez najlepszych prelegentów zapewniających jej najwyższy poziom zarówno pod względem merytorycznym jak i metod jej przekazu, przeprowadzając nasze eventy w komfortowych warunkach.

Bardzo istotnym elementem polityki jakości jest wdrożony kodeks postępowania etycznego.

Jako firma będąca liderem w organizacji konferencji z zakresu zarządzania ryzykiem nadużyć i whistleblowingu chcemy być postrzegani jako przedsiębiorstwo promujące zachowania etyczne.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości