Muehsam Jan Krzysztof i Wspólnicy Spółka Jawna

Dostawca maszyn i urządzeń peryferyjnych do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Muehsam Jan Krzysztof i Wspólnicy Spółka Jawna

ul. Patriotów 341
04-760 Warszawa
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma Muehsam od 1954 roku uczestniczy w rozwoju Polskiego sektora przemysłu tworzyw sztucznych. W tym okresie dostarczyliśmy nasze maszyny i urządzenia do ponad 3 000 zakładów produkcyjnych. Współpracowaliśmy z globalnymi koncernami i z polskimi zakładami przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Dynamiczny rozwój tej branży przemysłu przyczynił się również do naszego szybkiego rozwoju. Współpracujemy ze światowymi liderami tej branży, takimi jak: Netstal, Piovan, Sepro, Eichholz, Rapid, Crizaf i Tecnomagnete.


Firma Muehsam specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu zindywidualizowanych, energooszczędnych i ekologicznych systemów chłodzenia z opcjonalnym odzyskiem ciepła, do wykorzystania w ogrzewaniu pomieszczeń biurowych, magazynowych, hal produkcyjnych poprzez niskotemperaturowe nagrzewnice, ogrzewanie podłogowe lub system wentylacyjny.

Nasza firma opracowała i wykonała ponad 320 projektów systemów chłodzenia. Nasi inżynierowie i technicy posiadają dużą wiedze i doświadczenie, zaoferują rozwiązania indywidualne, zoptymalizowane do potrzeb.

Nasz serwis systemów chłodzenia, znajduje się w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach. Jest do dyspozycji naszych klientów przez 7 dni w tygodniu.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości