NGplast Sp. z o.o.

Opakowania przemysłowe, opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania dla branży elektronicznej, automotive, przegrody do pojemników, pudła PP

NGplast Sp. z o.o.

ul. Inwestycyjna 6
41-940 Piekary Śląskie
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Jesteśmy producentem opakowań z tworzyw sztucznych. Ngplast - opakowania przemysłowe, projektujemy i produkujemy na specjalne potrzeby klientów, opakowania takie jak: skrzyniopalety plastikowe, kontenery paletowe, pudła wielokrotnego użytku, opakowania na części i komponenty, wkłady do opakowań, przekładki, kratownice, pudła międzyoperacyjne, wkłady termoformowane.

Nasze opakowania wykorzystywane są w transporcie, logistyce dostaw i produkcji. Jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać krótkie serie jak i wieloseryjne zamówienia na opakowania. Nasza oferta opakowań transportowych skierowana jest do przemysłu motoryzacyjnego, elektronicznego, chemicznego, farmaceutycznego, spożywczego oraz wszędzie tam gdzie potrzebne są trwałe opakowania wielokrotnego użytku.

Współpracujemy z dostawcami półproduktów i części, fabrykami, producentami. Ponad 60% naszej produkcji stanowi eksport. Firma działa od 2011 roku. Jesteśmy rzetelnym i doświadczonym partnerem.

Zapraszamy do współpracy.


Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Galeria zdjęć