Nordmann, Rassmann Polska Sp. z o. o.

Tworzywa termoutwardzalne, termoplastyczne, dodatki modyfikujące tworzywa w postaci koncentratów, modyfikatory do wyrobów z PCW, środki uniepalniające

Nordmann, Rassmann Polska Sp. z o. o.
 
Dane kontaktowe:
ul. Królowej Marysieńki 90
Polska, 02-954 Warszawa

Opis działalności

Nordmann, Rassmann - tworzywa sztuczne

Firma Nordmann, Rassmann GmbH z Hamburga jest obecna na polskim rynku od połowy lat dwudziestych. NRC jest dostawcą surowców, dodatków i półproduktów dla różnych branż szeroko rozumianego przemysłu chemicznego. Zaopatrujemy naszych klientów w produkty najwyższej jakości, zgodnie z wymogami technologicznymi i legislacyjnymi, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku. W swojej pracy, zgodnie ze światowymi standardami, wdrażamy politykę systemu zarządzania jakością - od 2000 roku posiadamy certyfikat ISO 9001. Naszym klientom służymy wysoko wykwalifikowaną obsługą i doradztwem, dzieląc się wieloletnim doświadczeniem. Od maja 2002 roku firma nasza jest także uczestnikiem Programu "Odpowiedzialność i Troska" (Responsible Care), który promuje działania związane z ochroną środowiska naturalnego oraz bezpieczny obrót chemikaliami. NRP jest dostawcą surowców i dodatków dla przemysłu tworzyw sztucznych w zakresie tworzyw konstrukcyjnych, opakowaniowych i specjalistycznych. Oferujemy również szeroki asortyment wyrobów dla przemysłu gumowego, poprzez wprowadzenie do oferty gum syntetycznych, wysokiej jakości elastomerów i innych produktów. Jednym z naszych atutów jest wprowadzanie nowych, wysoko zaawansowanych technologicznie rodzin półproduktów, wytwarzanych przez producentów z całego świata.

W ofercie NRP znajdują się:
Nordmann, Rassmann - tworzywa termoplastyczne, tworzywa termoutwardzalne
  • tworzywa termoutwardzalne,
  • tworzywa termoplastyczne,
  • dodatki modyfikujące tworzywa w postaci koncentratów,
  • modyfikatory do wyrobów z PCW,
  • środki uniepalniające,
  • stabilizatory UV w czystej postaci,
  • antyutleniacze w postaci czystej,
  • środki spieniające do PCW, PS, PE, PP, ABS i gumy,
  • utwardzacze do żywic epoksydowych,
  • woski polietylenowe.

Nasza praca opiera się na zaufaniu i szerokiej współpracy zarówno z dostawcami, jak i klientami. Zawsze jesteśmy blisko; precyzyjna struktura logistyczna, jak i doradztwo indywidualne gwarantują realizację poszczególnych zamówień w sposób szybki i skuteczny. NRP, będąc obecną na światowych rynkach, zawsze poszukuje nowych produktów, inspirując przyszłościowe rozwiązania. Łączymy w naszej ofercie tradycję z najnowszymi osiągnięciami tak, aby móc sprostać przyszłym wymogom rozwijającego się przemysłu.

Galeria zdjęć