Novitres GmbH

Dystrybutor tworzyw sztucznych

Novitres GmbH

Novitres GmbH

ul. Parzniewska 4
05-804 Pruszków
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Firma Novitres, z siedzibą w Austrii, jest dystrybutorem wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz kompetentnym partnerem do przejęcia wysokowartościowych odpadów produkcyjnych. Gwarantujemy ich przerób. Firma Novitres rozwija się aktywnie na rynku w dziedzinie handlu tworzywami sztucznymi oraz surowcami, jak również w dziedzinie świadczenia usług serwisowych dotyczących przerobu termoplastów.

Rozwiązania Lifie Cycle stanowią naszą koncepcję przerobu odpadów tworzyw sztucznych bezpośrednio w miejscu ich powstania lub przy pomocy współpracy z naszymi partnerami. NOVITRES dostarcza surowce w formie tworzyw pierwotnych, off grade, surowców wtórnych, przetestowanych regranulatów oraz wysokowartościowych przemiałów z odpadów poprodukcyjnych. Główne produkty:
  • Polietylen: LDPE, HDPE, MDPE, LLDPE.
  • Polipropylen: PP Homo, PP Copo.
  • Polistyren: PS HIPS, GPPS.

MR Plastics tworzywa sztuczne

Oferujemy również meble biurowe, krzesła i fotele biurowe.


Firma Novitres pracuje według międzynarodowego systemu zarządzania jakością ISO 14001 i ISO 9001. Jesteśmy zainteresowani współpracą z przedsiębiorstwami, które wychodzą poza obecną kompetencję bazową w zakresie handlu tworzywami sztucznymi, surowcami, serwisu przemysłowego i zagospodarowania odpadów produkcyjnych oraz w zakresie handlu wyrobami gotowymi.