Ori Polymers Sp. z o.o.

Granulaty, regranulaty oraz przemiały z odpadów poprodukcyjnych do produkcji z tworzyw sztucznych

Ori Polymers Sp. z o.o.

Ori Polymers Sp. z o.o.

ul. Myszkowska 5a
52-019 Wrocław
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Ori Polymers Sp. z o.o. (dawniej PlastRecycling) powstała w 2014 roku. Głównym przedmiotem naszej działalności jest handel tworzywami sztucznymi. Wysoka jakość i trwałość naszych wyrobów to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie wysokiej pozycji w branży tworzyw sztucznych.

Najwyższa jakość, gwarancja satysfakcji i nowoczesne rozwiązania to główne cele jakie stawiamy przed profesjonalnym zespołem pracowników naszej firmy.
zakup tworzyw

Nasza oferta współpracy z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi obejmuje m.in.: zakup tworzyw sztucznych, takich jak: PA, ABC, PP, PE, PS, PMMA, POM, PC, PC/ ABS w formie oryginałów, regranulatów i przemiałów.

Nasza firma specjalizuje się w handlu granulatami, regranulatami oraz przemiałami z odpadów poprodukcyjnych do produkcji z tworzyw sztucznych.

sprzedaż tworzyw

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przedstawią szczegółową ofertę cenową oraz aktualne promocje. Gwarantujemy, że wszystkie z oferowanych przez nas produktów są najwyższej jakości oraz po atrakcyjnych cenach.