PHU "Alsta" sp z o.o.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Piaski 25
Polska, 66-008 Świdnica


Opis działalności

PHU Alsta powstało w 1991 roku. Od 1992 roku prowadzi działalność na rynku technik zamocowań, ciągle rozszerzając swoją ofertę. Stawiając od samego początku na nowoczesne technologie oraz stałe unowocześnianie parku maszynowego, firma szybko urguntowała sobie pozycję w czołówce producentów zamocowań w Polsce. Wieloletnie doświadczenia, prace własnego laboratorium oraz sugestie klientów pozwalają na systematyczne opracowywanie i wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań.

Dziś Alsta produkuje szeroką paletę łączników do mocowania termoizolacji, pełną gamę kołków rozporowych tradycyjnych i specjalnych, kołki szybkiego montażu, łączniki mocowań dachowych. Firma szczególnie dumna jest z bardzo szerokiej oferty łączników do mocowania termoizolacji fasadowych i dachowych.

Szczególną uwagę zwracamy na jakość naszych produktów. Dzięki wykorzystywaniu do produkcji wysokiej jakości surowców, oraz nowoczesnej technologii produkty nasze bez problemu otrzymują aprobaty techniczne wydawane przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie i instytuty badawcze za granicą.