Pipelife Polska S.A.

Pipelife Polska - producent nowoczesnych systemów i rozwiązań rurowych z tworzyw sztucznych. Obecny na rynku polskim od ponad 20 lat. Grupa Pipelife to 26 fabryk rozsianych w wielu krajach całej Europy, a także w Stanach Zjednoczonych.

 
Dane kontaktowe:
ul. Torfowa 4
Polska, 84-110 Krokowa

Opis działalności

Od ponad 20 lat firma Pipelife plasuje się w gronie czołowych polskich producentów rur i kształtek z tworzyw sztucznych. Z roku na rok Pipelife poszerza swoją gamę produktów o nowe pozycje. Tworzy nie tylko rury i kształtki, ale całe systemy i rozwiązania, jak chociażby metody zagospodarowania wody deszczowej. Obecnie Pipelife Polska posiada dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w Kartoszynie (woj. Pomorskie) i Strzałkowie (woj. Mazowieckie) oraz blisko 25 składów fabrycznych rozlokowanych na terenie całego kraju.

Na sukces firmy przekładają się wartości, które podsumować można prostym, ale wymownym stwierdzeniem "Poprawiamy jakość życia zapewniając przepływ wody i energii. Tworzymy rozwiązania przyjazne dla środowiska". Mottem firmy jest hasło "Pipes for life", co symbolizuje jakość i trwałość oraz gwarantuje długowieczność produktów.

Grupa Pipelife, zajmująca się produkcją systemów rurowych z tworzyw sztucznych, jest jednym z 3 największych europejskich producentów w swojej branży. Należy do międzynarodowego holdingu utworzonego przez austriacki koncern Wienerberger.

Dziś Grupa Pipelife to 26 fabryk rozsianych w wielu krajach całej Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. Wielkość i międzynarodowy zasięg Grupy Pipelife, jak również jej wieloletnia historia, stanowią gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Członek organizacji