Plast News

Plast News

Pismo przetwórców tworzyw sztucznych


Dane kontaktowe:

ul. Nowowiśniowa 20
Polska, 04-505 Warszawa


Opis działalności

PlastNews jest profesjonalnym pismem skierowanym do ludzi mających na co dzień kontakt z przemysłem tworzyw sztucznych. Na łamach miesięcznika poruszane są istotne zagadnienia dla branży. W każdym wydaniu PlastNews czytelnicy znajdują informacje rynkowe i przegląd najświeższych wydarzeń oraz nowości. Ułatwiamy podjęcie decyzji przy zakupie surowców i maszyn.

Pismo skierowane jest do przetwórców tworzyw sztucznych, firm handlowych i producentów. Miesięcznik czyta zarówno kadra zarządzająca, jak i pracownicy działów handlu, marketingu i zakupów, technologowie oraz kierownicy produkcji, czyli osoby, które muszą szybko podejmować decyzje. Chcemy im to ułatwić poprzez dostarczanie aktualnych i fachowych informacji.

PlastNews jest platformą komunikacji i wymiany informacji pomiędzy producentami, dystrybutorami oraz przetwórcami tworzyw sztucznych. 

  temat wydania

Oferta:

  • Prenumerata tradycyjna:
    Prenumerata obejmuje 11 numerów (nr lipiec, sierpień jest łączony) a jej koszt wynosi tylko 69,99zł (w tym 8% VAT).
  • Prenumerata elektroniczna*:
    Dla osób chętnie korzystających z komputera stworzyliśmy prenumeratę elektroniczną. Podobnie jak prenumerata tradycyjna obejmuje 11 numerów. Polega ona na tym, że każdy nowy numer jest wysyłany do klientów w formie pliku PDF. na wskazany adres mailowy. Waga pojedynczego pliku to średnio około 9MB. Prenumerata jest obarczona klauzulą o zakazie kopiowania i udostępniania osobom trzecim, pliki natomiast są zabezpieczone. Koszt prenumeraty elektronicznej wynosi 50zł (w tym 23% VAT).
  • Prenumerata studencka:
    Proponujemy również prenumeraty dla studentów. Ich koszt jest obniżony do 50zł w przypadku prenumeraty tradycyjnej i 35zł w przypadku e-prenumeraty. Warunkiem umożliwiającym zamówienie prenumeraty studenckiej jest dostarczenie nam kopii ważnej legitymacji studenckiej. Kopię legitymacji oraz wypełniony formularz zamówienia należy przesłać mailem na adres bartek.dobielewski@plastnews.pl.

Wszelkich informacji udzieli Państwu Bartek Dobielewski tel. +48 786 929 884, bartek.dobielewski@plastnews.pl.


Kategorie

1. Usługi » Wydawnictwa