Plast-farb sp.z o.o.sp.k.

Specjalizujemy się w produkcji kopert i toreb kurierskich, bezpiecznych, kopert bąbelkowych, taśm bezpiecznych, plombujących; toreb i worków foliowych; rękawic jednorazowych


Dane kontaktowe:

ul. M.Skłodowskiej-Curie 87a
Polska, 87-100 Toruń


Opis działalności

W  ofercie firmy Plast-Farb znajdziemy szeroką gamę produktów – foliowe koperty kurierskie i bezpieczne, foliowe koperty bąbelkowe, torby bezpieczne i lotniskowe, taśmy bezpieczne i plombujące jak również torby reklamowe i worki.
Wszystkie wyroby są produkowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta

Plast-farb jest firmą działającą na rynku opakowań foliowych od 1987 roku. Misją firmy jest dostarczanie produktów najwyższej  jakości, wytwarzanych na bazie unikatowych rozwiązań technologicznych. Naszych Klientów obsługujemy kompleksowo, zapewniając doradztwo przy wyborze materiałów, przygotowaniu grafiki, druku, konfekcji wyrobów, aż po dostawę gotowego produktu do wskazanej lokalizacji na świecie.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów – kopert bezpiecznych i kurierskich, toreb bezpiecznych i lotniskowych, kopert kurierskich z wkładem z folii bąbelkowej jak również taśmę bezpieczną i plombującą. W roku 2020 uzupełniliśmy naszą ofertę o jednorazowe rękawice wykonane z folii HDPE oraz folii kompostowalnej PLA .

Produkujemy również torby reklamowe, worki, a także opakowania biodegradowalne. Przyznane naszej firmie certyfikatt OK Compost do produkcji toreb oraz rękawic kompostowalnych  poświadczają spełnianie normy EN 13432:2000. Posiadamy również certyfikat Blue Angel potwierdzający, że nasze opakowania wykonane zostały w 80% z materiału poddanego recyklingowi przez konsumentów tzw. PCR.

Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć


Kategorie

1. Wyroby » Opakowania » Torby i worki » Torby