PlastOne

Producent profili z tworzyw sztucznych. Oprzyrządowania do wytłaczania. Narzędzia do ekstruzji oraz do wytłaczania profili. Profile techniczne, oświetleniowe, dekoracyjne.

PlastOne

PlastOne

ul. Słoneczna 11
43-330 Zasole Bielańskie
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Specjalizujemy się w produkcji profili z tworzyw sztucznych oraz oprzyrządowania do wytłaczania. Z roku na rok poszerzamy grono swoich stałych odbiorców. Firma PLASTONE powstała w 2019 roku. Może się jednak poszczycić długoletnim, bo sięgającym od 2000 roku doświadczeniem w produkcji profili z tworzyw sztucznych..

Działalność obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę oraz kraje Europy Wschodniej i Zachodniej.

Z najwyższą precyzją projektujemy i tworzymy narzędzia do ekstruzji oraz do wytłaczania profili spełniających najwyższe oczekiwania inwestorów z różnych gałęzi przemysłu.

Wieloletnie doświadczenie w budowie narzędzi i ekstruzji profili z tworzyw sztucznych, a także wysokiej klasy kadra specjalistów pozwala nam realizować indywidualne zamówienia na unikalne profile o najbardziej nietypowych kształtach i funkcjach dla różnych gałęzi przemysłu.

Największym atutem firmy są atrakcyjne ceny wytłaczanych profili, idące w parze z wysoką jakością i krótkimi terminami dostaw. Dzięki temu udało się pozyskać szerokie grono stałych odbiorców. FIRMA posiada wykwalifikowaną i wykształconą kadrę, która z powodzeniem realizuje nałożone na nią zadania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • profile techniczne
  • profile oświetleniowe
  • profile dekoracyjne
  • profile "własny pomysł"

Zapraszamy do współpracy!