Plastech Paweł Wiśniewski S.K.A.

Wortal tworzyw sztucznych i opakowań

Plastech Paweł Wiśniewski S.K.A.

Plastech Paweł Wiśniewski S.K.A.

ul. Relaksowa 4
87-100 Toruń
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Plastech to jeden z wiodących w Europie wortali internetowych dla firm z sektora tworzyw sztucznych i opakowań. Uruchomiony w 2002 roku serwis zyskał dużą popularność dzięki atrakcyjnym treściom, ciągle ulepszanej funkcjonalności i zaawansowanej optymalizacji stron pod kątem SEO. W krótkim czasie stał się integralną częścią polskiego biznesu, skupiając wokół siebie dużą społeczność związaną z przetwórstwem tworzyw sztucznych, recyklingiem, opakowaniami i produkcją przemysłową.

Centralnym miejscem serwisu jest giełda ofert B2B, z której korzystają setki firm. Codziennie pojawia się na niej kilkadziesiąt nowych ofert surowców, opakowań, maszyn i recyklingu, wśród których klienci wyszukują interesujące ich produkty i usługi. Codzienne wiadomości branżowe, relacje z targów i wydarzeń, katalog firm oraz aktualne trendy cenowe na rynku tworzyw stanowią bezcenne źródło informacji.

Wortal Plastech jest prowadzony w trzech wersjach językowych, ułatwiając kontakty między firmami z różnych zakątków świata. Dzięki współpracy z organizatorami największych międzynarodowych targów branżowych i zagranicznymi stowarzyszeniami z sektora przetwórstwa tworzyw, serwis jest obecny nie tylko w Europie, ale również w innych regionach świata. Zagraniczna wersja wortalu Plastech znajdująca się pod adresem www.plastech.biz jest więc doskonałym narzędziem umożliwiającym nawiązywanie kontaktów handlowych z partnerami biznesowymi na całym świecie.

Plast Echo

Oprócz serwisu internetowego, od 2020 roku Plastech wydaje w wersji drukowanej i elektronicznej periodyk „Plast Echo”, który skupia się na najistotniejszych trendach i problemach dotyczących branży. Czasopismo jest dystrybuowane wśród firm i osób działających w sektorze tworzyw sztucznych.

Szeroki zasięg portalu oraz połączenie medium internetowego z tradycyjnym czasopismem sprawia, że Plastech jest w stanie zaoferować niezwykle skuteczne narzędzia marketingowe, umożliwiające dotarcie do uczestników rynku i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Duże doświadczenie, profesjonalizm i kreatywność naszego zespołu, a także znajomość branży i rynku reklamy oraz wieloletnia obecność na nim pozwalają nam zaoferować usługi o najwyższej jakości. Świadczą o tym tysiące zadowolonych Klientów zarówno z kraju jak i ze świata, którzy zaufali nam na przestrzeni ostatnich 20 lat.

Zapraszamy do współpracy!

Kategorie

  1. Usługi » Wydawnictwa

Członek organizacji