Plastic Worx Sp. z o.o. Sp. K.

Recykling, skup PEHD, PP, PS i PET, przemiał, recykling mobilny

Plastic Worx Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Zakopiańska 177
30-435 Kraków
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Działalność naszej firmy skupia się na odzysku i recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych. Nasza spółka mieści się w Krakowie i działa na rynku krajowym i europejskim od sierpnia 2002 roku. W ciągu tego czasu staliśmy się firmą stabilną i nawiązaliśmy kontakty, które niejednokrotnie zaowocowały współpracą, z największymi w Europie producentami opakowań i produktów z tworzyw sztucznych, jak również z firmami z branży browarnej i soft-drinks. Plastic Worx tworzy zgrana grupa pracowników, którzy czerpią satysfakcję i motywację do dalszej pracy przede wszystkim z zadowolenia klienta. Motto - NOBODY IS PERFECT, BUT TEAM CAN BE ! - towarzyszy nam każdego dnia, ponieważ właśnie działając w grupie mamy pewność, że nasz klient zostanie profesjonalnie obsłużony i będzie w pełni usatysfakcjonowany. Wychodząc naprzeciw dzisiejszym zapotrzebowaniom i problemom naszych klientów, poszerzamy obecnie naszą działalność o doradztwo z zakresu gospodarki i utylizacji odpadów z drewna, szkła oraz papieru. Zapraszamy Państwa do szerokiej współpracy!

Recykling mobilny (usługa mielenia tworzyw sztucznych)
Usługa zmielenia odpadów z tworzyw sztucznych jest wykonywana przy pomocy mobilnej maszyny mielącej zainstalowanej na naczepie. Mobilna maszyna umożliwia wykonanie usługi u Klienta, co prowadzi do redukcji kosztów związanych z transportem odpadów.
Jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie etapy produkcji przemiału - począwszy od instalacji maszyny, przygotowanie odpadu do mielenia, poprzez składowanie gotowego produktu, aż do jego załadunku na samochód ciężarowy. Cena usługi mielenia skrzynek obejmuje:

* przyjazd i instalację maszyny mielącej oraz przygotowanie miejsca pracy, na które zwykle potrzebna jest powierzchnia o wymiarach ok. 75m2
* przygotowanie odpadów do zmielenia oraz przewiezienie go za pomocą własnego wózka widłowego w pobliże taśmociągu.
* opakowanie wyprodukowanego przemiału w worki typu Big-Bag oraz zważenie go przy pomocy własnej mobilnej wagi (1Big-Bag- ok.1300kg).
* dodatkowe zabezpieczenie materiału przed złymi warunkami pogodowymi.
* zapewnienie energii potrzebnej do uzyskania materiału.
* codzienne sporządzanie protokołów z produkcji, które pozwalają klientowi stale kontrolować tempo i przebieg produkcji.
* załadunek Big-Bagów na samochód ciężarowy, który odbywa się w czasie ciągłej produkcji przemiału.

Wydajność naszej maszyny wynosi 1000kg -3000kg/h (zależnie od rodzaju tworzywa).
Na wyprodukowany surowiec wtórny Plastic Worx daje gwarancję. Materiał jest suchy, odpylony, pozbawiony aluminium, kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Nasze atuty to:

* fachowo przygotowany team
* kompleksowa obsługa całego procesu produkcji przemiału
* własna energia oraz sprzęt konieczny do procesu produkcji
* własne opakowanie na przemiał oraz ważenie produktu
* dzienne protokoły produkcji
* gwarantowana jakość produktu
* oszczędności wynikające z redukcji kosztów transportu i obsługi logistycznej

Skup odpadów opakowaniowych i handel przemiałami z tworzyw sztuczny
Jeśli posiadają Państwo odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych i nie wiedzą, co nimi zrobić, wówczas wystarczy tylko poinformować nas o tym problemie. Chętnie odkupimy od Państwa każdą ilość odpadu lub pomożemy Państwu rozwiązać ten problem. Skupujemy m.in.:

* skrzynki piwne
* kontenery na śmieci
* wiaderka
* butelki plastikowe
* zakrętki do butelek
* oraz wszystkie inne odpady z tworzyw sztucznych o symbolach: PEHD, PP, PS i PET

W ciągłej sprzedaży dostępny u nas przemiał HDPE pochodzący z mielenia skrzynek po napojach i piwie.

Handel używanymi butelkami szklanymi
Wkrótce znajdziecie Państwo tutaj informacje i ofertę dotyczącą optymalizacji obrotu jednostkowych opakowań szklanych w firmie. Oferta zawierać będzie również informacje dotyczące odkupu i sprzedaży butelek szklanych.

Kontrakty recyklingowe
Zgodnie z dewizą firmy "Nobody's perfect but team can be" możemy dzięki naszym sprawdzonym zespołom produkcyjnym wykonać dla Państwa firmy wszystkie kontrakty związane z recyklingiem tworzyw sztucznych. Usługi te możemy przeprowadzać w sposób ciągły lub okazjonalny w każdym miejscu Europy bazując w całości na naszym sprzęcie lub korzystając z Państwa parku maszynowego.
Wkrótce znajdziecie tutaj Państwo informacje na temat szczegółowego zakresu wykonywanych przez nas usług.