Plastitec sp. z o.o.

Usługi wtrysku - Montaż - Tampondruk - Sitodruk

 
Dane kontaktowe:
ul. Kłodzka 35
Polska, 57-402 Nowa Ruda

Opis działalności

Plastitec rozpoczął swoją działalność na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych w 2005 roku, ale należy do grupy Arindis, której początek sięga 1953 roku. Specjalizujemy się w produkcji produktów technicznych dla branż elektrycznej, motoryzacyjnej i AGD. Jesteśmy również producentami różnego rodzaju przepustów i przelotek kablowych z PVC. Skutecznie wdrożyliśmy i z sukcesem stosujemy system zarządzania jakością zgodnie normą ISO 9001:2015.

Nasze główne specjalizacje to:

  • Produkcja części plastikowych metodą wtrysku.
  • Doradztwo i projektowanie wyrobów z tworzyw sztucznych.
  • Montaż mechaniczny komponentów / podzespołów.
  • Znakowanie części metodą tampodruku i sitodruku.

Nasze doświadczenie umożliwia kompleksowe wsparcie klienta w zakresie projektowania produktów, produkcji części plastikowych i montażu. Materiały, które przetwarzamy to m.in.: PP - PE - ABS - PA - PARA - PBT - POM - PPO - PC - EPP - PEEK - PEI - PPS – PVC.

Wybierz Plastitec jako zaufanego partnera do realizacji wszystkich Twoich potrzeb w zakresie tworzyw sztucznych. Nasze zaangażowanie, zaawansowane możliwości i przyjazna obsługa klienta czynią nas idealnym wyborem dla firm poszukujących rozwiązań najwyższej jakości.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoje wymagania projektowe i doświadczyć różnicy, jaką oferuje Plastitec. Razem możemy zamienić Twoje pomysły w rzeczywistość!