Platwar sp. z o.o.

Sklep bhp, kombinezony robocze, buty robocze, kamizelki odblaskowe, damska odzież robocza, obuwie bhp, kurtki robocze, kurtki odblaskowe

 
Dane kontaktowe:
ul. Księcia Witolda 49/15
Polska, 50-202 Wrocław

Opis działalności

Zapraszamy do sklepu bhp Platwar.com, gdzie bezpieczeństwo i komfort w pracy idą w parze z najnowszą ofertą odzieży roboczej i BHP. Znajdziesz u nas niezawodne buty robocze z podnoskiem i buty spawalnicze, które stanowią fundament bezpiecznej pracy. Oferujemy wytrzymałe spodnie robocze, w tym modele odblaskowe i spawalnicze, zaprojektowane z myślą o Twoim bezpieczeństwie. Nasze rękawice robocze, w tym rękawice spawalnicze i antyprzecięciowe, zapewnią Twoim dłoniom maksymalną ochronę.

Nie zapomnij o ochraniaczach na kolana i nakolannikach roboczych, które są niezbędne przy pracy wymagającej kucania. Nasze ubrania robocze, od koszul i koszulek roboczych po bluzy i kurtki robocze, zapewnią komfort niezależnie od warunków. Dla lepszej widoczności polecamy kurtki i kamizelki odblaskowe, a także koszulki i taśmy odblaskowe. Dla Pań mamy szeroką ofertę damskiej odzieży roboczej.
Zadbaj o ochronę głowy z naszymi kaskami roboczymi, a oczy zabezpiecz okularami ochronnymi i spawalniczymi. Nasze kaski ochronne i przyłbice spawalnicze to gwarancja bezpieczeństwa w najtrudniejszych warunkach. Aby oddychać swobodnie, wybierz nasze maski spawalnicze i respiratory.
Dla pełnego wyposażenia, oferujemy również kombinezony robocze, odzież antystatyczną, fartuchy ochronne i robocze, a także akcesoria BHP, takie jak torby robocze, opaski odblaskowe oraz ochraniacze słuchu. Przygotuj się na każdy scenariusz z Platwar.com, Twoim zaufanym dostawcą odzieży i obuwia BHP. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem – sprawdź naszą ofertę już dziś!