Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych, produkcja listew z PVC, obrzeży meblowych, granulatu, uszczelek


Dane kontaktowe:

ul. Zwycięzców 7
Polska, 68-200 Żary


Opis działalności

Firma Poli- Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC. Istnieje już ponad 20 lat stale umacniając swoją pozycję na rynku. Od 2011 roku Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. wraz z firmą Unitech widnieją pod wspólną nazwą Poli Eco Group. Wysoka jakość produktów to efekt doskonale zarządzanej firmy oraz dobrze wykształconych pracowników i sztabu specjalistów.
Firma Poli-Eco jest producentem i dostawcą granulatów i mieszanek PVC.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz wymaganiom coraz większej grupy klientów Poli-Eco Group, wprowadza nowe typy listew i akcesoriów wykończeniowych. Terminowość dostaw i stałe podnoszenie jakości oferowanych wyrobów to gwarancja satysfakcji klienta. Świadczy o tym choćby fakt posiadania Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością wg. PN-EN ISO 9001:2001 wydanego przez TÜV CERT TÜV Thüringen z zakresu projektowania i produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.
Listwy z miękkiego PVC produkowane są zgodnie z wymogami Polskiej Normy PN-81/B-89002, natomiast listwy z tworzywa spienianego i twardego PVC zgodnie z Aprobatą Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie (AT-15-4651/2004). Produkty firmy oferowane są na rynku pod wspólną marką handlową KORNER.


Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć