Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych, produkcja listew z PVC, obrzeży meblowych, granulatu, uszczelek


Dane kontaktowe:

ul. Zwycięzców 7
Polska, 68-200 Żary


Opis działalności

Firma Poli- Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC. Istnieje już ponad 20 lat stale umacniając swoją pozycję na rynku. Od 2011 roku Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. wraz z firmą Unitech widnieją pod wspólną nazwą Poli Eco Group. Wysoka jakość produktów to efekt doskonale zarządzanej firmy oraz dobrze wykształconych pracowników i sztabu specjalistów.
Firma Poli-Eco jest producentem i dostawcą granulatów i mieszanek PVC.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz wymaganiom coraz większej grupy klientów Poli-Eco Group, wprowadza nowe typy listew i akcesoriów wykończeniowych. Terminowość dostaw i stałe podnoszenie jakości oferowanych wyrobów to gwarancja satysfakcji klienta. Świadczy o tym choćby fakt posiadania Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością wg. PN-EN ISO 9001:2001 wydanego przez TÜV CERT TÜV Thüringen z zakresu projektowania i produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.
Listwy z miękkiego PVC produkowane są zgodnie z wymogami Polskiej Normy PN-81/B-89002, natomiast listwy z tworzywa spienianego i twardego PVC zgodnie z Aprobatą Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie (AT-15-4651/2004). Produkty firmy oferowane są na rynku pod wspólną marką handlową KORNER.Wiadomości

Przejdź do wiadomości
Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium

Galeria zdjęć