Poliplast Recycling Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w obrocie PCV, PP, PE, PS, ABS, PC/ABS. Skup i sprzedaż odpadów poprodukcyjnych i magazynowych w każdej postaci. Regranulaty i oryginały.

Poliplast Recycling Sp. z o.o.
 
Dane kontaktowe:
ul. Aleja Jana Pawła II 80 D 39
Polska, 00-175 Warszawa

Opis działalności

Naszym priorytetem jest ochrona środowiska i przetwarzanie odpadów tworzyw sztucznych na wysokiej jakości produkty. Jesteśmy firmą, która koncentruje się na spełnianiu potrzeb naszych klientów zgodnie z ich profilami działalności oraz dąży do długotrwałej współpracy z coraz większą liczbą odbiorców.


poliplast-grafika-1


Skupujemy odpady w każdej postaci - detale, zlepki, folie, ścinki, tacki, profile, rury, szpulki, wióry oraz końcówki granulatów z produkcji lub zmiotki. Zakres tworzyw, którymi się zajmujemy, jest bardzo szeroki, dlatego jesteśmy w stanie zagospodarować praktycznie każdy możliwy odpad poprodukcyjny wykonany z PP, PE, PVC, ABS, PS, PC, PC/ABS, PA oraz innych.

Naszym celem jest skuteczne wykorzystanie tych odpadów i przetwarzanie ich w nowe, wartościowe produkty. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania technologiczne, które umożliwiają nam skuteczne przetwarzanie tworzyw sztucznych i tworzenie wysokiej jakości wyrobów.

poliplast-gafika-2