Polpak Packaging

W ofercie Polpak Packaging znajdą Państwo zamknięcia do opakowań: spryskiwacze, atomizery, dozowniki, kroplomierze i nakrętki. Dostarczamy również opakowania kosmetyczne takie jak: opakowania airless, słoje. Jesteśmy dostawcą poliolefinowej folii termokurczliwej

Polpak Packaging

Polpak Packaging

ul. Czarodzieja 16
03-116 Warszawa
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Polpak Packaging jest częścią istniejącej od ponad 25 lat na rynku firmy Polpak.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg zamknięć do opakowań oraz opakowania kosmetyczne. Naszym klientom dostarczamy m.in. spryskiwacze, dozowniki, atomizery, nakrętki, opakowania airless, kroplomierze, butelki, słoje i wiele innych.

W naszej ofercie znajdują się także poliolefinowe folie termokurczliwe dedykowane branżom kosmetycznym, przemysłowym oraz spożywczym.
Zaopatrujemy w opakowania największe firmy z branży chemii gospodarczej i przemysłu kosmetycznego. Szeroki asortyment oraz możliwość modyfikacji produktu pozwala naszym odbiorcom wybrać opakowanie idealnie dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań.

airlessy-biale
doz-farmaceutyczne

Szczególnych starań dokładamy by zapewnić wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. W związku z tym każdy z nich przechodzi dwuetapowy proces wnikliwej kontroli, a w naszych zakładach działamy w oparciu o normy: ISO 9001 oraz ISO 14001. Ponadto zlecamy dodatkowe badania w zewnętrznych laboratoriach, które zakończone są stosowną certyfikacją danego opakowania.

Ambicją Polpak Packaging jest nieustanny dynamiczny rozwój będący odpowiedzią na zmieniające się potrzeby rynku. Działając w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju pragniemy nieustannie wspierać naszych partnerów, klientów i pracowników oraz dbać o ochronę środowiska naturalnego. Oferując wsparcie i pomoc w projektowaniu i wyborze odpowiednich opakowań chcemy budować silną i stabilną markę, która będzie gwarancją wspólnego sukcesu.

doz-uniwersalne.jpg
mini-triggery.jpg

W codziennej pracy szczególnie cenimy sobie wzajemnie zaufanie, rzetelność i profesjonalizm. Zatrudniamy zespół ekspertów by gwarantować wysoką jakość produktów i bezkonkurencyjny serwis. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalne wsparcie zarówno w kwestiach technicznych jak również w obszarze projektowania czy poszukiwania zupełnie nowych rozwiązań.  

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu.

nakretki.jpg
spraye-foamy

Galeria zdjęć

Członek organizacji