Polpak Packaging

Polpak Packaging

W ofercie Polpak Packaging znajdą Państwo m.in. opakowania kosmetyczne takie jak: opakowania airless, aplikatory do pudru, butelki silikonowe, słoje, perfumetki. Ponadto dostarczamy również zamknięcia do opakowań: spryskiwacze, atomizery, dozowniki, kroplomierze i nakrętki.


Dane kontaktowe:

ul. Czarodzieja 16
Polska, 03-116 Warszawa


Opis działalności

Polpak Packaging jest częścią istniejącej od 25 lat na rynku firmy Polpak. 

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg zamknięć do opakowań oraz opakowania kosmetyczne. Naszym klientom dostarczamy m.in. spryskiwacze, dozowniki, atomizery, nakrętki, opakowania airless, kroplomierze, butelki, słoje i wiele innych. Zaopatrujemy w opakowania największe firmy z branży chemii gospodarczej i przemysłu kosmetycznego. Szeroki asortyment oraz możliwość modyfikacji produktu pozwala naszym odbiorcom wybrać opakowanie idealnie dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań.

atomizery

Szczególnych starań dokładamy by zapewnić wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. W związku z tym każdy z nich przechodzi dwuetapowy proces wnikliwej kontroli, a w naszych zakładach działamy w oparciu o normy: ISO 9001 oraz ISO 14001. Ponadto zlecamy dodatkowe badania w zewnętrznych laboratoriach, które zakończone są stosowną certyfikacją danego opakowania.

Ambicją Polpak Packaging jest nieustanny dynamiczny rozwój będący odpowiedzią na zmieniające się potrzeby rynku. Działając w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju pragniemy nieustannie wspierać naszych partnerów, klientów i pracowników oraz dbać o ochronę środowiska naturalnego. Oferując wsparcie i pomoc w projektowaniu i wyborze odpowiednich opakowań chcemy budować silną i stabilną markę, która będzie gwarancją wspólnego sukcesu.

spryskiwacze

W codziennej pracy szczególnie cenimy sobie wzajemnie zaufanie, rzetelność i profesjonalizm. Zatrudniamy zespół ekspertów by gwarantować wysoką jakość produktów i bezkonkurencyjny serwis. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalne wsparcie zarówno w kwestiach technicznych jak również w obszarze projektowania czy poszukiwania zupełnie nowych rozwiązań. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu.


Wiadomości

Galeria zdjęć