Pro-plast Kunststoff GmbH

Tworzywa konstrukcyjne, zaawansowane technologicznie hi-tech oraz TPE/TPU

Pro-plast Kunststoff GmbH

Pro-plast Kunststoff GmbH

ul. Feldstraße 16 D
64331 Weiterstadt
Niemcy
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Pro-plast Kunststoff GmbH to działająca na skalę międzynarodową firma handlowa specjalizująca się w sprzedaży surowców pochodzących od dystrybuorów tworzyw sztucznych oraz recyklerów odpadów produkcyjnych tworzyw konstrukcyjnych.

Oferta skoncentrowana jest na tworzywach konstrukcyjnych, zaawansowanych technologicznie oraz TPE/TPU. Tworzywa sprzedawane są zarówno jako materiał pierwotny jak i przetworzony, w postaci przetestowanych regranulatów i TT-Compounds, co pozwala korzystnie wpływać na środowisko.

pro-plast-grafika1

Firma Pro-plast wyróżnia się wiarygodnością, przyjaznym podejściem oraz dbaniem o interesy swoich klientów; wszystko to w duchu dobrych i długotrwałych relacji biznesowych. Obejmuje to uczciwe ceny dla dostawców i absolutną przejrzystość cen każdego oferowanego produktu. 

Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz bazie danych, w której przechowywane są informacje o rynku i aktualnym zapotrzebowaniu na surowce setek przetwórców tworzyw sztucznych, firma ma możliwość szybkiej odpowiedzi na zapotrzebowanie. Ponadto, towary znajdujące się w magazynie mogą być odebrane w ciągu zaledwie dwóch godzin, aby jeszcze lepiej sprostać potrzebom klientów.

pro-plast-grafika2