Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST-BOX S.A.

Producent opakowań: wiadra, skrzynki, pojemniki

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST-BOX S.A.

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST-BOX S.A.

ul. Lutosławskiego 17A
76-200 Słupsk
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

O FIRMIE

Plast-Box S.A. należy do najnowocześniejszych producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Europie. Jest dostawcą pojemników oraz wyrafinowanych, zaawansowanych technologicznie zamykanych wiader. Wysoka jakość produkcji oraz profesjonalny serwis sprawiają, że znaczna część opakowań trafia na eksport. Produkty Plast-Box są eksportowane do zdecydowanej większości krajów Unii Europejskiej w tym między innymi do Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Skandynawii oraz na Wschód – głównie na Ukrainę i do Rosji. Spółce zaufało już wiele renomowanych firm z branży spożywczej oraz chemicznej zarówno w Polsce jak i za granicą.

linia

Opakowania wytwarzamy z najlepszych surowców (polipropylenu), dostarczanych przez światowych liderów.

OFERTA

Plast-Box S.A. swoją ofertę kieruje do firm przemysłu CHEMICZNEGO (farby, lakiery, tynki, masy asfaltowe, bitumiczne, gruntujące, proszki, detergenty, smary) i SPOŻYWCZEGO (przetwory mleczne, owocowo-warzywne, mięsne, rybne, sosy, majonezy, ketchupy, musztarda, przyprawy, przekąski). Potencjał produkcyjny tworzą wysokowydajne nowoczesne wtryskarki zestawione w linie produkcyjne.
Bazę asortymentu stanowią WIADRA: okrągłe, owalne, prostokątne o pojemności od 0,55l do 33,0l, z plombą, rączką metalową lub plastikową. Opakowania wykonywane w dowolnej kolorystyce, według życzenia klienta. Zdobienie opakowań według projektu klienta. Na wiadrach NADRUK OFFSETOWY do 6 kolorów lub etykiety IML

wiaderka

Opakowania dostosowujemy do wymogów i potrzeb produkcyjnych klienta.

We współpracy zapewniamy profesjonalne doradztwo, wysoki poziom obsługi, indywidualne podejście oraz sprawną realizację zamówień.


Galeria zdjęć