RAS Sp. z o.o.

Sprzedaż, wynajem, serwis nowych i używanych agregatów chłodniczych do produkcji wody lodowej (chillerów).

RAS Sp. z o.o.

RAS Sp. z o.o.

ul. Honoraty 48/15
43-100 Tychy
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

RAS Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż, wynajem oraz serwis agregatów chłodniczych do produkcji wody lodowej, tzw. chillerów. Działamy na terenie całej Polski. Moc oferowanych przez nas agregatów wody lodowej mieści się w przedziale od 50 do 800kW. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

SPRZEDAŻ

Nasza oferta obejmuje zarówno nowe, jak i używane chillery renomowanych producentów. Używane agregaty są przez nas sprawdzane pod względem technicznym oraz, gdy to niezbędne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są dostosowane do obowiązujących norm. Posiadają odpowiednie certyfikaty oraz zabezpieczenia. Udzielamy co najmniej 2 letniej gwarancji na wszystkie sprzedawane przez nas chillery. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Oferujemy możliwość sprawdzenia działania naszych używanych chillerów w siedzibie naszej firmy w Suszcu.

chillery

WYNAJEM

Decydując się na wynajem naszego agregatu otrzymujecie Państwo:
  • sprawny, bezpieczny, odpowiednio dobrany agregat wody lodowej w przystępnej cenie,
  • dowolny okres wynajmu, który zawsze można przedłużyć,
  • fachową pomoc w obliczeniu mocy chłodniczej, która jest Państwu potrzebna,
  • uruchomienie,
  • serwis,
  • krótki czas reakcji w razie problemów,
  • pewność, że w krótkim czasie możemy dostarczyć zastępczy agregat,
  • w razie potrzeby wykonamy montaż oraz demontaż dostarczonego agregatu.

wynajem agregatów chłodniczych

PLANOWANIE

Jeżeli potrzebujecie Państwo zwiększyć moc chłodniczą już posiadanych urządzeń, rozszerzyć produkcję, otworzyć nową linię produkcyjną, ale macie problem z dokładnym obliczeniem mocy chłodniczej, jaka będzie dla Was optymalna skontaktujcie się z nami. Dokonamy niezbędnych obliczeń, pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie oraz urządzenie.

SERWIS

Prowadzimy przeglądy serwisowe oraz konserwacyjne zakupionych u nas urządzeń. Podejmujemy się również serwisowania innych agregatów chłodniczych.

NAPRAWA / MODERNIZACJA

W dobie kryzysu, gdy wszyscy zmuszeni jesteśmy do oszczędności idealnym rozwiązaniem może się okazać naprawa lub modernizacja chillera, który Państwo posiadacie. Chętnie podejmiemy się oceny, czy urządzenie, które Państwo posiadacie można naprawić oraz jakie niosłoby to za sobą koszty. Dokonamy przeglądu technicznego agregatu. Wymienimy zużyte lub zepsute elementy. Uzupełnimy lub wymienimy czynnik chłodniczy oraz olej. Zmodernizujemy system sterowniczy. Odświeżymy wygląd chillera.

R22

Niektóre agregaty chłodnicze wciąż funkcjonują z czynnikiem chłodniczym R22, który jednak nie jest już dopuszczony do użytku. Oferujemy dokonanie modernizacji starszych chillerów tak, aby były bardziej przyjazne środowisku oraz spełniały dopuszczalne normy.