RSC Auto ID Distribution

Automatyczne etykietowanie towarów, automatyczne zaklejanie kartonów, systemy identyfikacji towarów


Dane kontaktowe:

ul. Białołęcka 158E
03-253 Warszawa, PolskaRSC powstało w 1997 roku. Naszą domeną są kody kreskowe i to co z nimi związane – wszystko od etykiet, drukarek, czytników, o urządzenia aplikujące etykiety na produkt!
• Zajmujemy się dystrybucją i wdrażaniem systemów automatycznej identyfikacji towarów
• Nasza oferta obejmuje:

o Automatyczne aplikatory etykiet na liniach produkcyjnych
o Urządzenia do nadruku bezpośrednio na opakowaniu
o Automatyczne zaklejarki kartonów
o Drukarki kodów kreskowych
o Etykiety samoprzylepne
o Czytniki kodów kreskowych
o Serwis techniczny dla oferowanych urządzeń i systemów

• Jesteśmy samodzielnym producentem etykiet samoprzylepnych, wykrajanych z papieru firm Fasson, Raflatac, Map i Ritrama. Ponieważ korzystamy z najnowszych technologii i najlepszych materiałów, zawsze gwarantujemy najwyższa jakość!
• Naszymi partnerami są wyłącznie firmy, które dostarczają urządzenia i materiały tylko najwyższej jakości. Należą do nich: Label-Aire, Zebra, Toshiba, Motorola (Symbol), Datalogic, HHP, Sick, ITW Betaprint, Raflatac, Fasson
• Działając na rynku automatycznej identyfikacji zdobyliśmy cenne doświadczenia, dzięki czemu dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości. Przez lata zdołaliśmy wypracować sprawdzone metody obsługi naszych klientów, świadczenia usług serwisowych oraz dostawy materiałów eksploatacyjnych, tak aby zapewniały one ciągłość pracy naszych kontrahentów.