RVG GmbH & Co.KG

Firma RVG z siedzibą w Bremen zajmująca się surowcami wtórnymi i regranulatami.


Dane kontaktowe:

ul. Konsul - Smidt-Strase 8s
Niemcy, 28217 Bremen


Opis działalności

RVG to niemiecka firma działająca od ponad 14 lat głównie na rynku europejskim i azjatyckim,  zajmująca się pozyskiwaniem materiałów odpadowych z tworzyw sztucznych przeznaczonych do recyklingu. Głównie są to materiały poprodukcyjne lub poużytkowe takie jak folie LDPE, HDPE, PP, zarówno zbelowane jak i na rolkach,  tworzywa twarde np. ABS, PS, PP, PVC.
Firma dziala na podstawie i zgodnie z przepisami prawa Unii Europejskiej dotyczącą odpadów i recyklingu jak i prawa skarbowo-podatkowego, współpracuje z zakładami przetwarzania odpadów w Niemczech jak i w innych państwach europejskich oraz azjatyckich posiadającymi certyfikat TÜV. Posiada zezwolenia na magazynowanie (magazyn w Bremen, Hamburgu  i Antwerpii o łącznej powierzchni 12000 m² oraz magazyn w Polsce w Opolu) i handel materiałami odpadowymi.
Wykwalifikowany i zaangażowany zespół pracowników, umożliwiający kontakt w czterech jezykach (niemiecki, angielski, polski, chinski) oraz ciągłe doszkalanie (Certyfikaty DIN EN ISO 14001:2015, DIN EN ISO 9001:2015, Efb-Zertificat) daje firmie szerokie możliwości handlowe szczególnie na rynkach w Chinach, Indiach.

RVG oznacza know how i wesprze Cię przy rozwiązywaniu problemów z odpadami

RVG GmbH & Co. KG to solidność, handlowa rzetelność, serwis

Jesteśmy zainteresowani kupnem i sprzedaża wyszczególnionych w zakładce Oferta, odpadów tworzyw sztucznych zarówno poprodukcyjnych jak i poużytkowych