Rapid Crafting

Druk 3d,drukowanie 3D, skanowanie 3d, rapid prototyping, szybkie prototypowanie, modelowanie 3D, rendering


Dane kontaktowe:

ul. Okrężna 49A
Polska, 02-132 WarszawaRapid Crafting - jednej z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm w Polsce, która zajmuje się drukowaniem 3D, modelowaniem w trójwymiarze i tworzeniem makiet architektonicznych.
W naszej pracy wykorzystujemy najlepsze maszyny w swoich technologiach, drukarkę 3D ProJet 660Pro firmy 3D Systems oraz maszyny MakerBot. Stawiamy na nowoczesność i pełen profesjonalizm, szukając wciąż najskuteczniejszych rozwiązań. Naszym priorytetem jest wdrażanie nowych produktów na rynek w sposób o wiele szybszy i tańszy niż do tej pory. Mamy możliwość tworzenia krótkich serii produkcyjnych zarówno w technologiach CJP jak i FDM.
Masz pomysł? Wykonamy projekt i stworzymy prototyp a także gotowy produkt, który będzie się wyróżniał szczegółowością formy i precyzją. Nasza innowacyjna metoda tworzenia modeli przestrzennych istotnie skraca proces projektowania produktu oraz wprowadzenia go na rynek, daje czas na reakcję oraz możliwość szybkiego dostosowania się do wymagań rynku, a co za tym idzie zmniejsza kosztów. To detale sprawiają, że wydruki w 3D zachwycają coraz większą liczbę odbiorców na całym świecie, dając im nie tylko satysfakcję, ale również realne zyski. Zapraszamy do współpracy.