Rapidpro sp. z o.o.

Obróbka skrawaniem, formy wtryskowe, spawanie, kontrukcje stalowe

Rapidpro sp. z o.o.

ul. Różana 1 5
53-226 Wrocław
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

RapidPro to profesjonalna firma specjalizująca się w cięciu laserem, gięciu, obróbce skrawaniem oraz spawaniu. Oferujemy wysokiej jakości usługi dla wielu branż, zapewniając precyzyjne i skuteczne rozwiązania dla różnorodnych potrzeb przemysłu.
Zaawansowana technologia obróbki CNC oraz doświadczona kadra operatorów pozwalają nam tworzyć skomplikowane elementy z różnych materiałów, od metalu po tworzywa sztuczne. Dzięki naszym nowoczesnym maszynom sterowanym numerycznie takim jak wycinarka laserowa, prasa krawędziowa, frezarka czy tokarka jesteśmy w stanie realizować złożone projekty zgodnie z wymaganiami klienta. W ofercie firmy znajdują się także prototypowe jak i seryjne formy wtryskowe a nasz park maszynowy zaopatrzony jest we wtryskarkę, na której realizujemy zlecenia produkcji elementów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku.
Zatrudniamy również doświadczonych spawaczy, którzy są ekspertami w różnych technikach spawania. Oferujemy spawanie stali czarnej, nierdzewnej i aluminium. Nasze spawanie jest nie tylko wysoce precyzyjne, ale także trwałe i solidne co pozwala nam produkować zarówno małe elementy jak i konstrukcje wielkogabarytowe.
Ponadto oferujemy Państwu szeroki zakres usług projektowych, zaczynając od koncepcji przez rysunki techniczne po gotowe modele trójwymiarowe. Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze programów CAD pozwala nam wykonywać usługi szybko i profesjonalnie.