Remair Marcin Łudczak

Serwis dmuchaw Rootsa do transportu pneumatycznego oraz sprężarek śrubowych

Remair Marcin Łudczak

ul. Kornela Makuszyńskiego 5
55-220 Miłoszyce
Polska
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Remair to firma bazująca na personalnym doświadczeniu osób, które ją tworzą. Dzięki tysiącom rozmów i setkom maszyn, z którymi mieliśmy do czynienia oferujemy usługi na wysokim poziomie. Optymalizujemy koszty i zapewniamy profesjonalne podejście do każdego klienta bez względu na rodzaj i miejsce wykonywania prac. 
W swojej ofercie mamy przeglądy okresowe i remonty dmuchaw, sprężarek i pomp próżniowych. Do tego oferujemy również naprawy awaryjne i sprzedaż części. Na życzenie klienta bądź w przypadku nieopłacalności napraw proponujemy nowe stopnie sprężające lub bloki śrubowe a także kompletne agregaty dmuchaw i sprężarek śrubowych. 

Nasza działalność obejmuje przeglądy i remonty dmuchaw Rootsa, sprężarek śrubowych i tłokowych (również bezolejowych) oraz pomp próżniowych wszelkich producentów: Aerzen, Robuschi, Kaeser, KUBÍČEK, Lutos, Gardner Denver, Boge, Ingersoll Rand, Elmo Rietschle, Busch, Becker, Bitzer, Airpol, Atlas Copco, Mark, Pedro Gil, Alup, FP Spomax, Hibon, FindeR, Baratti, Tuthill, Dresser, FP Airtech, Comprot i wiele innych wyżej niewymienionych.

Na wszystkie wiadomości i telefony odpowiadamy najszybciej jak to możliwe. W przypadku awarii pierwsze kroki podejmujemy w ciągu kilku godzin jeszcze tego samego dnia. Prowadzimy politykę polegającą na gromadzeniu urządzeń zastępczych o każdej możliwej średnicy od DN 50 do DN 300 oraz możliwie jak najrozleglejszej wydajności.