Rinco Ultrasonics AG

Wiodące przedsiębiorstwo w branży zgrzewania i cięcia ultradźwiękowego.


Dane kontaktowe:

ul. Industriestrasse 4
Szwajcaria, 8590 Romanshorn


Opis działalności

Firma RINCO ULTRASONICS AG jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży zgrzewania i cięcia ultradźwiękowego. Z ponad 130 pracownikami, przedstawicielstwami w ponad 40 krajach i wieloletnim doświadczeniem jesteśmy mocnym partnerem przy realizacji projektów dowolnej wielkości. Od najdrobniejszych elementów aż po kompletne urządzenia — opracowujemy indywidualne rozwiązania dla klientów ze wszystkich branż. Produkty firmy RINCO są wytwarzane w 100% w Szwajcarii i spełniają najwyższe wymagania jakościowe.Obszary zastosowań
Od przemysłu motoryzacyjnego po stomatologię: produkty ultradźwiękowe firmy Rinco otwierają mnóstwo możliwości pozwalających rozwiązywać problemy w konkretnych zastosowaniach i opracowywać nowe procesy produkcyjne w najróżniejszych obszarach. Dzięki indywidualnym analizom i obszernemu know-how jesteśmy w stanie dostarczać rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb, co pozwala nam w pełni usatysfakcjonować klientów – i to we wszystkich istotnych dziedzinach technologii zgrzewania, cięcia, wykrawania, nitowania, wtapiania, przekształcania termicznego czy sklejania.

Produkty
Od maszyny standardowej aż po specyficzne rozwiązania na potrzeby klientów OEM – od najmniejszych komponentów po największe kompletne urządzenia: w każdym z naszych produktów tkwi jedyne w swoim rodzaju technologiczne know-how, wieloletnie doświadczenie i ogromna elastyczność, ponieważ większość produktów ma budowę modułową. W ten sposób można np. bardzo prosto zintegrować elementy ręcznego stanowiska ultradźwiękowego w zautomatyzowanych liniach lub maszynach specjalnych. Można to ująć w ten sposób: nasze urządzenia rosną wraz z ich zadaniami.Perfekcja to nasza wartość.
Jako szwajcarskie przedsiębiorstwo uosabiamy takie wartości jak dokładność, wiarygodność, uczciwość i ciągłość. Dlatego też potrzeby i życzenia naszych klientów są dla nas zawsze priorytetem. W ten sposób niemalże w każdej sytuacji udaje nam się zaoferować perfekcyjne rozwiązanie: od kompletnego urządzenia (np. maszyn do spawania czy cięcia), przez podzespoły (np. generatory), aż po zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami narzędzia ultradźwiękowe. Produkty firmy RINCO są wytwarzane w 100% w Szwajcarii i spełniają najwyższe wymagania jakościowe.

Perfekcja to nasze dążenie.
Dążenie do perfekcji jest widoczne w naszym doradztwie: z pomocą najnowocześniejszych metod analizujemy sposoby zastosowania, procesy i materiały naszych klientów i w ten sposób stale wyznaczamy nowe standardy obsługi. Oczywiste jest więc, że nasze doradztwo nie kończy się wraz z zawarciem transakcji – perfekcja oznacza dla nas bowiem również nawiązywanie trwałych relacji biznesowych i długoterminowe wspieranie naszych klientów w ramach obsługi posprzedażowej.

Jakość
Potwierdzeniem naszego konsekwentnego podejścia do jakości jest nie tylko obszerne grono stałych klientów oraz wiele certyfikatów ISO (ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001), ale również ponad 40-letnia historia naszego sukcesu: jako założone w 1976 r. przedsiębiorstwo rodzinne, jesteśmy jednym z pionierów w dziedzinie komercyjnego zastosowania ultradźwięków i rozbudowywaliśmy ten obszar rok po roku. Od 1996 r. należymy do Grupy CREST, dzięki czemu mamy dostęp do rozległej sieci partnerów na całym świecie.


Galeria zdjęć