Rinco Ultrasonics AG

Wiodący producent w dziedzinie zgrzewania i cięcia ultradźwiękowego

Rinco Ultrasonics AG

ul. Industriestrasse 4
8590 Romanshorn
Szwajcaria
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności


RINCO ULTRASONICS jest wiodącym producentem w dziedzinie zgrzewania i cięcia ultradźwiękowego.


RINCO ULTRASONICS należy do światowej czołówki producentów zajmujących się techniką zgrzewania i cięcia ultradźwiękowego. Technologia ultradźwiękowa pozwoliła firmie osiągnąć sukces bez narażania środowiska naturalnego i przy okazji utrzymać efektywność ekonomiczną na wysokim poziomie. Produkty RINCO ULTRASONICS powstają w 100% w Szwajcarii.

Ze 130 pracownikami i przedstawicielstwami w ponad 40 krajach jesteśmy godnym zaufania partnerem w realizacji projektów dowolnych rozmiarów. Począwszy od najmniejszych elementów, aż po kompletne rozwiązania, nasze realizacje cechuje indywidualność i najwyższa jakość.


O firmie
Sukces byłby niczym, gdyby nie wartości, dzięki którym sięga on w przyszłość. Nasza pasja, nasze poczucie odpowiedzialności i sumienne podejście do pracy zapewniły wzrost naszemu przedsiębiorstwu. Z tego powodu ufamy tym wartościom. I z tego samego powodu mogą Państwo zaufać tym wartościom.

Naszą siłą napędową jest zamiłowanie do detali, a także techniczne wizjonerstwo. W ciągu niespełna 40 lat z rodzinnej firmy RINCO ULTRASONICS wyrosło przedsiębiorstwo będące światowym liderem w dziedzinie technologii zgrzewania i cięcia ultradźwiękowego.

Nasze dążenie do nieustannego doskonalenia pozwoliło nam przez lata dokonać ogromnego postępu technologicznego. Śmiało możemy powiedzieć, że te dokonania zmieniły metody pracy całych gałęzi przemysłu. To sukces, który pobudza nas do działania. Jakość produktów i wyśmienity serwis są dla nas najważniejsze.Perfekcja to nasza wartość. 

Jako przedsiębiorstwo pochodzące ze Szwajcarii uosabiamy wartości takie jak dokładność, niezawodność, uczciwość i tradycja. Dlatego też nasi klienci zawsze mogą mieć pewność, że ich potrzeby i życzenia są w centrum naszej uwagi. Tak oto jesteśmy w stanie zaproponować doskonałe rozwiązanie do niemal wszelkich zastosowań, aż po indywidualnie zaprojektowane narzędzia ultradźwiękowe.Docieramy z perfekcją do klienta

Dążenie do perfekcji znajduje odzwierciedlenie także w naszej działalności doradczej: z użyciem najnowocześniejszych metod analizujemy aplikacje, procesy i materiały naszych klientów i stawiamy przy tym zawsze na nowe standardy jakości usług. Stąd rozumie się samo przez się, że nasze doradztwo nie kończy się z chwilą dopięcia transakcji – ponieważ perfekcja oznacza dla nas również nawiązywanie trwałych relacji partnerskich i zapewnianie wsparcia naszym klientom w dłuższej perspektywie czasowej.

Jakość 

Poważne podejście do zagadnień jakości znajduje u nas potwierdzenie w dużej liczbie stałych klientów i rozmaitych certyfikacjach ISO (ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001). Od 1996 roku jesteśmy częścią Grupy CREST i możemy przez to polegać na globalnej sieci partnerów.

Wiadomości

Wiadomości są widoczne tutaj tylko dla firm posiadających pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium
Przejdź do wiadomości

Galeria zdjęć