Ruwac Polska

Odkurzacze przemysłowe, odkurzacze centralne, odpylanie przemysłowe


Dane kontaktowe:

ul. 11 Listopada 36
Polska, 41-500 Chorzów


Opis działalności

Firma RUWAC Polska jest wyłącznym przedstawicielem firmy Ruwac Industriesauger na terenie Polski. Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach odkurzaczy przemysłowych, instalacji centralnego odkurzania i odpylania, urządzeń wyciągowych, odpylaczy i akcesorii.

Wysokie wymagania jakościowe, jakie stawiamy naszym produktom są gwarancją niezawodności i trwałości. Podczas produkcji wszystkich urządzeń wyciągowych – niezależnie od tego, czy są to urządzenia standardowe czy wykonane pod zamówienie klienta – korzystamy ze sprawdzonego systemu modułowego składającego się z wypróbowanych komponentów. Dlatego marka RUWAC kojarzy się również z doskonałymi właściwościami od strony ekonomicznej – zarówno na etapie zakupu, jak i codziennej eksploatacji urządzeń.

Nasze produkty są często stosowane w bardzo delikatnych obszarach zakładów produkcyjnych. Dlatego bezpieczeństwo ma u nas priorytet: wszystkie urządzenia posiadają badania i atesty TÜV lub BGIA. Posiadamy urządzenia, które mogą być bezpiecznie eksploatowane w strefach zagrożenia wybuchem pyłu i gazu.