SPA Severodonetsky Stekloplastic Ltd.

Poszukujemy dystrybutorów/agentów w Polsce/UE

SPA Severodonetsky Stekloplastic Ltd.

ul. Promyshlennaya 2
93404 Severodonetsk
Ukraina
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

Czołowy producent wyrobów kompozytowych na bazie włókna szklanego wykonanych w technologii pultruzji (inaczej metody przeciągania).

Zakład produkuje pultrudowane profile z włókna szklanego, które znajdują zastosowanie w energetyce (transformatory, silniki), budownictwie (ogrodzenia, poręcze); na kolei (izolowanie połączeń szynowych); wzmacniającą siatkę z włókna szklanego. Firma poszukuje partnerów w takich branżach jak: energetyka, budownictwo, kolejnictwo, chłodnie kominowe, uzdatnianie wody, hodowla zwierząt itp., w celu poszerzenia swoich rynków i działalności eksportowej w ramach umowy.
Obecnie poszukujemy partnerów na terytorium RP w celu rozszerzenia swoich rynków oraz działalności eksportowej.
Nasz zakład produkcyjny istnieje na rynku kompozytów od 60 lat. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie produkcji kompozytów oraz podążając za trendami rozwojowymi produkcji na świecie, w 2007 roku przeprowadzono wielkoskalowe przezbrajanie techniczne zakładu.
Obecnie firma produkuje ponad 250 rodzajów produktów kompozytowych i dostarcza je do 16 krajów, w tym do Niemiec, Francji, Włoch, Turcji, Holandii i innych. Zakład produkuje szeroką gamę profili konstrukcyjnych, prętów, belek, kształtowników, włókniny szklanej itp. Nowoczesne wyposażenie oraz pełna kontrola operacyjna produkcji zapewniają zgodność z wysokimi standardami jakości produktów. Technologia pultruzji umożliwia wytwarzanie profili kompozytowych o złożonych kształtach geometrycznych z dużą dokładnością wymiarową w przystępnych cenach. System zarządzania jakością w firmie jest certyfikowany zgodnie z ISO 9001-2015. Aby zapewnić klientowi jak najlepsze warunki dostawy, firma przejmuje organizację dostaw, spedycję, odprawę celną towaru z certyfikatami jakości zgodnymi z normami Unii Europejskiej.

Kategorie

  1. Wyroby » Wyroby kompozytowe